Cesta: Poradna


Tisk dvou stránek na jeden list

Mám dokument ve formátu A4 a potřeboval bych jej vytisknout tak, aby na jednom listu formátu A4 byly dvě jeho stránky. Který program mi s tím pomůže?

Jak přehrát (MOV) video z fotoaparátu?

Můžete mi poradit nějaký vhodný program pro přehrávání videí z digitálního fotoaparátu? Tato videa mají příponu .mov a Windows Media Player si s nimi neporadí.

Error, could not perform Fixation

K vypalování používám program Nero 6 a vždy, když je vypálených 62 %, program vypalování přeruší s hlášením „Error, could not perform Fixation“. Co s tím?

Co je technologie U3?

Kde seženu český návod nebo popis U3 technologie? Tuto technologii obsahuje USB flash disk, který jsem zakoupil, a neumím ji použít.

Fungují hry pro Windows XP i ve Vistách?

Na CD/DVD, které dodáváte k časopisu, jsou u her většinou uvedeny operační systémy Windows 98/Me/2000/XP. Já mám ale Windows Vista. Mohu tyto hry instalovat, nebo ne? Kamarád říká, že Vista staré hry nepřijme.

Čeština v Internet Exploreru

Chtěl jsem se zeptat, jak u Internet Exploreru 7 nastavím češtinu.

Maximalizované okno IE hned po spuštění

Jak mohu nastavit Internet Explorer 7, aby automaticky otevíral nová okna přes celou obrazovku, bez použití tlačítka maximalizace?

Jak udělat průhledné pozadí?

Jak udělat průhledné pozadí u obrázku? Jaký na to potřebuji program?

Jak zaheslovat adresář?

Existuje nějaký způsob, jak zaheslovat určitou složku? Nechci měnit heslo uživatele, jen ochránit jeden konkrétní adresář.

Zobrazení a změna registračního čísla

Kde najdu registrační číslo svých Windows a jak jej mohu změnit?

Je levnější doplňovat cartridge?

Slyšel jsem, že je možné doplňovat cartridge u inkoustových tiskáren. Prý to vyjde výrazně levněji než pořizovat originální náplně. Je to pravda? A pokud ano, jaké s tím máte zkušenosti a jak na to?

Jak znovu aktivovat automatické přehrávání?

Přestala se mi automaticky spouštět CD/DVD média. Jak tuto možnost mohu znovu aktivovat?

Nechci ukládat historii navštívených stránek

Jak nastavím, aby prohlížeč neukládal historii navštívených stránek? Nechci, aby jiní členové domácnosti viděli, co jsem na internetu vyhledával.

Nefunguje trvalé přihlášení

Nastavil jsem si Seznam.cz jako domovskou stránku a vybral jsem si vzhled. Také jsem se trvale přihlásil do pošty. Zpočátku vše fungovalo bez problémů, ale teď se mi po otevření internetového prohlížeče zobrazí Seznam.cz v původním vzhledu, a pokud se chci podívat na poštu, musím se přihlásit. Teprve po přečtení pošty a po návratu zpět na hlavní stranu se mi objeví mnou nastavený vzhled. Jakmile ale prohlížeč uzavřu, musím se přihlašovat znovu. Kde bych mohl tohle změnit?

Jak změnit u Skypu uživatelský účet?

K programu Skype jsem si zakoupil službu SkypeOut. Vše bylo v pořádku až do doby, kdy má vnučka, chtíc mně udělat radost, stáhla a nainstalovala nejnovější Skype. Zadala mi tam však jiné uživatelské jméno. Nyní, ač znám původní heslo, vždy se mně objeví účet se jménem novým, na kterém však můj vklad není. Takže nemám přístup k penězům vloženým k volání na pevnou linku.

Tvorba www stránek