Cesta: Poradna


Zkopírování textu z PDF

Mám dokument ve formátu PDF a chtěl bych jeden odstavec vyjmout a vložit do e-mailu. Jak mám postupovat?

Co se souborem .mdf?

Mohli byste mi poradit, jak spustit soubor ve formátu MDF?

„Čtverečkování“ obrazu – co s ním?

Zakoupila jsem si DVB-T přijímač a časem jsem zjistila, že obraz někdy „čtverečkuje“ – tedy že se v určitých časových intervalech rozkládá na malé čtverečky. Není to celý den, ale jen občas. Nevím, čím by to mohlo být. Mohli byste mi poradit?

Ukládání vyhledávaných údajů ve Firefoxu

Po poslední aktualizaci Firefoxu se mi přestaly ukládat vyhledávané pojmy. Nevím, zda se vyjadřuji zcela přesně, jde o to, že když vyhledám např. „reproduktory“, tak po uzavření Firefoxu je tam znovu nenajdu. Před touto aktualizací mi stačilo zadat první písmeno a  objevila se všechna hesla tímto písmenem začínající.

Jak sdílet připojení mezi počítači?

Mám stolní PC s připojením k internetu přes Wi-Fi (anténa je na střeše). Chtěl bych ale zároveň používat internet v notebooku. Jak na to?

Tisk dvou stránek na jeden list

Mám dokument ve formátu A4 a potřeboval bych jej vytisknout tak, aby na jednom listu formátu A4 byly dvě jeho stránky. Který program mi s tím pomůže?

Jak přehrát (MOV) video z fotoaparátu?

Můžete mi poradit nějaký vhodný program pro přehrávání videí z digitálního fotoaparátu? Tato videa mají příponu .mov a Windows Media Player si s nimi neporadí.

Error, could not perform Fixation

K vypalování používám program Nero 6 a vždy, když je vypálených 62 %, program vypalování přeruší s hlášením „Error, could not perform Fixation“. Co s tím?

Co je technologie U3?

Kde seženu český návod nebo popis U3 technologie? Tuto technologii obsahuje USB flash disk, který jsem zakoupil, a neumím ji použít.

Fungují hry pro Windows XP i ve Vistách?

Na CD/DVD, které dodáváte k časopisu, jsou u her většinou uvedeny operační systémy Windows 98/Me/2000/XP. Já mám ale Windows Vista. Mohu tyto hry instalovat, nebo ne? Kamarád říká, že Vista staré hry nepřijme.

Čeština v Internet Exploreru

Chtěl jsem se zeptat, jak u Internet Exploreru 7 nastavím češtinu.

Maximalizované okno IE hned po spuštění

Jak mohu nastavit Internet Explorer 7, aby automaticky otevíral nová okna přes celou obrazovku, bez použití tlačítka maximalizace?

Jak udělat průhledné pozadí?

Jak udělat průhledné pozadí u obrázku? Jaký na to potřebuji program?

Jak zaheslovat adresář?

Existuje nějaký způsob, jak zaheslovat určitou složku? Nechci měnit heslo uživatele, jen ochránit jeden konkrétní adresář.

Zobrazení a změna registračního čísla

Kde najdu registrační číslo svých Windows a jak jej mohu změnit?
  • .
  • .

Tvorba www stránek