Cesta: Poradna / Operační systémy


Odkud pochází „balast“ v počítači?

Používám několik programů pro čištění systému (CCleaner, RegCleaner aj.) a nechápu, že den co den mi všechny tyto aplikace nabízejí k likvidaci cca 100 MB zbytečností. A to jsem nic nového neinstaloval! Stáhnu poštu a já nebo manželka si zahrajeme nějaké karty. Kde se ten „balast“ stále bere?

Jsou Windows Vista vadné?

Se zájmem si pročítám vše, co se týká Windows Vista. Většinou články vyznívají pozitivně. Co si ale máme jako laická veřejnost (běžní uživatelé) myslet po přečtení následujícího pojednání, které se tváří jako velice fundované: http://blog.webtrh.cz/windows-vista-zamerne-vadne? Trochu to připomíná známé přetahování o radar v Brdech. Nikdo neví, co za tím stojí, a všichni říkají, že mají pravdu. Kde se běžný spotřebitel a potenciální uživatel dozví, co je správně? Kde končí reklama a začíná pravda?

Často testuji programy

Často zkouším různé nové programy. Někdy je to perfektní a mám radost z něčeho nového, jindy to má fatální, nebo alespoň nepříjemné dopady v podobě různých chyb zanesených do systému. Je možné se tomuto jevu nějak bránit?

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... další strana }
Tvorba www stránek