Cesta: Poradna / Kancelářské programy


Jak otevřít formáty DOC a PPS bez MS Office?

Od kolegů v práci mi chodí soubory s příponami .doc a .pps. Jakým programem mohu tyto soubory otevřít?

Formáty z MS Office 2007 ve starších verzích MS Office

Můj kolega mi poslal soubor v novém formátu pro MS Word 2007 (má příponu *.docx). Mohu tento soubor otevřít ve starších verzích MS Wordu?

Hromadné rozesílání pošty je složité

Hromadné rozesílání pošty v kancelářských balících mi připadá příliš složité. Potřebuji občas rozeslat nějakou zprávu známým – cca 10 příjemcům. Zkoušel jsem proto (dle mého) jednodušší variantu. V poštovním klientu jsem napsal zprávu, přes Komu jsem zvolil příjemce a odeslal.

Funkce není nainstalována

Chci použít funkci MROUND, ale v seznamu funkcí ji nemám. Hledala se jsem ji tedy v menu „Nástroje / Doplňky / Analytické nástroje“ a bylo mi sděleno, že funkce není nainstalována. Zaškrtla jsem tedy „nainstalovat“ a zobrazilo se mi hlášení, že funkce, kterou chci použít, se nachází na disku CD-ROM nebo jiném výměnném disku, který není přístupný. Jak mám postupovat dál?

Změna písma v komentářích (Excel)

Chtěl bych změnit výchozí nastavení písma v komentářích, které vkládám do buněk v MS Excelu. Můžete mi poradit, zda to jde změnit a jak?

Asociace dokumentů MS Office s balíkem OpenOffice.org

Do počítače jsem si nainstaloval balík OpenOffice.org ve snaze využít občas možnost převést napsaný dokument do formátu PDF. OpenOffice.org mi ale „převálcoval“ Word, Excel a další součásti MS Office a všechny do té doby v MS Office uložené soubory se teď otvírají v OpenOffice.org. Jak zajistím, aby se mi vše opět otevíralo v programech ze sady MS Office?

Odstranění hesla ze sešitu

Mám v MS Excelu vytvořený sešit a přístup do něj je chráněn heslem. Jak toto heslo odstraním?

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... další strana }
Tvorba www stránek