Cesta: Poradna / Internet / Webové prohlížeče


Lze obnovit smazanou historii stránek?

Ráda bych věděla, jestli se dá nějakým způsobem obnovit vymazaná historie navštívených stránek internetu.

Odstranění Internet Exploreru

Jak mám z Windows XP dokonale odinstalovat Internet Explorer?

Instalace nepodporuje jazyk operačního systému

Chci si na notebook s Windows XP nainstalovat Internet Explorer 7. Začátek procesu proběhne normálně, náhle se však zobrazí hlášení, že „instalace nepodporuje aktuální jazyk operačního systému“, a nelze pokračovat. Mám přitom všude nastavenu češtinu, včetně nabídek a dialogových oken. Češtinu navíc používám od začátku. Ojediněle však systém přece jen zobrazí něco málo a znenadání i v angličtině. V čem je problém a jak jej mohu vyřešit?

V Internet Exploreru mám rozmazané písmo

Na několik počítačů s Windows XP a s LCD monitory jsem nainstaloval Internet Explorer 7. Bohužel na všech se mi v porovnání s Internet Explorerem 6 zobrazuje mírně rozmazané písmo. Počítače jsou různé, staré od 0 do 3 roků, se samostatnou grafickou kartou i s kartou integrovanou. Můžete mi prosím poradit, zda se dá nějak nastavit, aby kvalita písma byla stejná jako u předchozí verze?

Ve skriptu na této stránce došlo k chybě

Na některých internetových stránkách se mi zobrazuje hlášení „Ve skriptu na této stránce došlo k chybě“. Ať kliknu na jakékoli tlačítko v tomto okně, stránka se poté načte. Popsané hlášení mě ovšem dosti otravuje. Mohu se jej nějak zbavit? Používám Internet Explorer 7.

Jiný vzhled internetových stránek

Někdy, když přijdu k cizímu počítači a otevřu známé internetové stránky, mají jiný vzhled – kupříkladu jinou barvu pozadí. Čím to může být?

Nejde mi tisknout některé webové stránky

V prohlížeči Internet Explorer 6 mi nejdou vytisknout stránky jednoho internetového obchodu. Když kliknu na ikonu tiskárny, prohlížeč se zavře. Přitom jakákoliv jiná stránka jde vytisknout bez problémů. Můžete my poradit, v čem je problém?

Jak zjistit hesla uložená ve Firefoxu?

V prohlížeči Firefox mám zadáno heslo pro přístup k jedněm webovým stránkám a toto heslo se vždy vypisuje automaticky. Problém je ten, že jsem se chtěl přihlásit na jiném PC, ale to heslo jsem zapomněl. Dá se uložené heslo nějak zjistit?

Jeden prohlížeč mi nefunguje, druhý ano

Mám dva prohlížeče internetových stránek – Internet Explorer a Operu. Zatímco v Opeře mi funguje internet bez problémů, v Internet Exploreru se mi neustále ukazuje hlášení „Stránku nelze zobrazit“. Zkoušel jsem už různé triky a nastavení, nic nepomohlo. Nevíte, kde by mohl být problém?

Ukládání vyhledávaných údajů ve Firefoxu

Po poslední aktualizaci Firefoxu se mi přestaly ukládat vyhledávané pojmy. Nevím, zda se vyjadřuji zcela přesně, jde o to, že když vyhledám např. „reproduktory“, tak po uzavření Firefoxu je tam znovu nenajdu. Před touto aktualizací mi stačilo zadat první písmeno a  objevila se všechna hesla tímto písmenem začínající.

Čeština v Internet Exploreru

Chtěl jsem se zeptat, jak u Internet Exploreru 7 nastavím češtinu.

Maximalizované okno IE hned po spuštění

Jak mohu nastavit Internet Explorer 7, aby automaticky otevíral nová okna přes celou obrazovku, bez použití tlačítka maximalizace?

Nechci ukládat historii navštívených stránek

Jak nastavím, aby prohlížeč neukládal historii navštívených stránek? Nechci, aby jiní členové domácnosti viděli, co jsem na internetu vyhledával.

Nezobrazuje se mi okno Stažení souboru

Mám Windows XP Proffesional SP2 a k prohlížení Internetu používám Internet Explorer. Při stahování ZIP archivů se přestalo zobrazovat okno Stažení souboru – archiv se stahuje na pozadí a po dokončení se otevře složka Temporary internet files s otevřeným archivem. Jak to uvést do původního stavu?

Jsou skripty ActiveX nebezpečné?

Stále se zobrazuje hlášení: „Klepnutím spustíte ActiveX na této webové stránce.“ Mám obavy, co bude dál.

{ předchozí strana 1... 2... 3... další strana }
Tvorba www stránek