Cesta: Poradna / Filmy a video


Jak vylepšit video?

Mám pár videí z mobilního telefonu. Jsou ale točena v noci a není tam mnoho vidět. Poradíte mi nějaký program, který by video vylepšil?

Video z analogové kamery do PC

Jak mám převést video z analogové kamery do počítače a následně uložit na DVD? Nevím, jak kameru s počítačem propojit.

Co s rekordérem s vadnou mechanikou?

Porouchal se mi DVD rekordér s pevným diskem. V servisu mi sdělili, že problém je ve vypalovačce a oprava by byla nerentabilní (cca 2 000 Kč bez práce technika). Je možné z rekordéru vyjmout pevný disk a zapojit jej do PC? Nebo je možné nějak „zvenčí“ připojit náhradní vypalovačku, abych mohl z plného pevného disku stáhnout a vypálit uložená data? (V DVD rekordéru je nefunkční pouze vypalovačka, na pevný disk lze bez problémů nahrávat i editovat jeho obsah.)

Jak převést prezentaci na video?

Existuje nějaká možnost, jak převést prezentaci z PowerPointu na DVD, aby ji bylo možné přehrát z DVD přehrávače na televizi?

Jak stahovat filmy?

Chtěla bych si stahovat filmy z internetu. Co k tomu potřebuji?

Převod DVD do MP3

Který program umožňuje vytvořit empétrojku z filmového DVD?

Počítač se při přehrávání videa „kouše“

Když spustím jakýkoliv videosoubor, případně video z internetu, přehrávání se zhruba každých pět sekund „kousne“. Počítač mám dostatečně výkonný (procesor 2,4 GHz, 1 GB RAM operační paměti), pevný disk jsem defragmentoval, mám nainstalované nejnovější kodeky, ale podobné chování vykazují všechny přehrávače. Zajímavé je, že tento problém se začal objevovat nedávno, předtím mi to nedělalo.

Převod TS na DVD

Potřeboval bych sestříhat a převést videosoubor s koncovkou .ts na klasické video DVD. Používám program XConvertXtoDVD3, který soubor sice převede ve výborné kvalitě, ale bohužel nedokáže před převodem soubor sestříhat. Pokoušel jsem se o střih v Pinnacle Studiu 8, ale to tento formát nepodporuje.

Propojení počítače a televizoru

Lze propojit počítač s televizorem pomocí kabelu s konektorem USB na jedné straně a s konektorem SCART na straně druhé?

Přehrávání hudby z externího disku

Lze spojit pro přehrávání hudby externí hard disk a audiozesilovač nebo DVD přehrávač?

Příliš velké video

Upravuji video v programu Adobe Premiere, a když jej exportuji, zabírá pětiminutový šot přes 1 GB prostoru. Jak je to možné?

Kompozitní video vs. komponentní video

Můžete mi vysvětlit, jaký je rozdíl mezi videem komponentním, kompozitním a S- Videem?

Minimální požadavky programu

Chci stříhat video ve vysokém rozlišení (HD video) prostřednictvím programu Pinnacle Studio. Přestože však mám počítač, který by na to i podle vámi uváděných minimálních požadavků měl stačit, jsou se střihem videa problémy. Počítač pracuje velmi pomalu, občas se i zasekává.

Vícejádrové CPU vs. konverze videa

Je na převod filmů do formátu DivX/XviD lepší čtyřjádrový, nebo dvoujádrový procesor?

Internetová rádia a televize ve Firefoxu

Chci sledovat televizi a poslouchat rádio na internetu. Když ale ve Firefoxu otevřu vysílání nějakého televizního kanálu, zobrazí se pouze hlášení „Video is loading“, v pravém horním rohu vyskočí hlášení o nutnosti nainstalovat chybějící zásuvné moduly a dál už nic. Jaké zásuvné moduly mám instalovat a kde je najdu? Mám přehrávače Windows Media Player 11, VLC media player a GOM Player.

{ předchozí strana 1... 2... 3... další strana }
Tvorba www stránek