Cesta: Poradna / Ostatní


Jak otevřít soubory na flash disku?

Ukládal jsem si na USB flash disk různé soubory a přenášel je na svůj počítač. Když jsem ale chtěl některé otevřít (mají příponu .ctx), nešlo to. Poraďte mi prosím, jak tyto soubory otevřít a hlavně jak se mám vyvarovat toho, aby se tato situace již neopakovala.

Jak rozšířit počet SCART vstupů TV?

Mám doma set-top box, VHS rekordér a DVD přehrávač a moje televize má pouze jeden vstup SCART. Je nějaká možnost připojit k televizi všechna jmenovaná zařízení?

Rozdíl mezi písmenem „O“ a nulou

Chtěl bych se zeptat, jak například u licenčních čísel programů rozeznám nulu od velkého písmene „O“. Existuje pro to nějaké pravidlo?

Televize v počítači

Ve kterém programu mohu přijímat v počítači televizi přijímanou pomocí antény?

Jak připojit set-top box pomocí anténního vstupu?

Mám dva starší televizory, které nemají SCART rozhraní, pouze anténní vstup. Musím po vypnutí analogového vysílání tyto televizory vyřadit, nebo je lze nějak doplnit rozhraním SCART? Nebo si mohu pořídit nějaký set-top box, který připojím k televizoru prostřednictvím anténního kabelu?

Zákon o společných televizních anténách (STA)

V PPK jsem četl článek o digitálním příjmu televizních programů. V tomto článku bylo uvedeno také sdělení o společných televizních anténách (STA). Píšete tam o tom, zda je nutné mít na domě antény a jaké, a odvoláváte se přitom na určitý zákon. Ten tam však není specifikován. Prosím proto o sdělení čísla tohoto zákona.

Jak napsat „Ů“?

Jak napsat velké Ů s kroužkem?

Čím otevřít soubory s neznámou příponou?

Chtěla jsem se zeptat, který program použít na otevření souboru s příponou .im?

Nemohu otevřít PDF

Mám problém s otevíráním PDF souborů. Dosud se mi je dařilo otevírat i přímo z e-mailů, nyní je musím uložit na plochu a otevřít až odtamtud. Navíc se mě systém ptá, kterým programem má soubory otevírat, což také dříve nedělal. Dalo by se to nějak vrátit do původního stavu?

Co je to EDR?

Co znamená zkratka EDR u technologie Bluetooth?

Problém s pokojovou anténou

Mám digitální televizní přijímač, ale signál není dostatečný, potřebuji anténu. Údajně by mi v místě mého bydliště (Havířov) měla stačit pokojová anténa. Nevím ovšem, na co se mám při výběru zaměřit. Nemáte tip na nějakou dobrou pokojovou anténu za rozumnou cenu?

Jak udělat screenshot ze hry?

Chtěla bych vytvořit komiks ze zachycených momentů z počítačové hry. Takové komiksy jsou často k vidění na internetu. Nevím ale, jak takové momenty uložit. Poradíte mi?

Zobrazení a změna přípony

Jak změnit koncovku souborů ve Windows Vista / Windows 7?

Digitální televize a rozhlasový poplatek

Je pravda, že po přechodu na digitální vysílání musím platit i rozhlasový poplatek?

Zbytečný zesilovač pro digitální vysílání

Četl jsem, že pro příjem digitálního vysílání nesmí být u antény žádné zesilovače, takže bude nutná jejich demontáž. Je to pravda?

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... další strana }
Tvorba www stránek