Cesta: Poradna / CD, DVD a BD / Vypalování


Mechanika vypaluje, ale disk pak nepřečte

Po vypálení DVD v programu Nero nelze toto DVD (datové ani filmové) v počítači přečíst. Počítač jej vůbec nenajde. Na DVD přehrávači ale vypálený film normálně funguje.

Je vhodné zálohovat na DVD-RAM?

Rád bych uložil množství dat na dobu delší než roky, možná i na desítku nebo více let s příležitostným doplňováním. Jsou pro takové účely zcela nevhodné nosiče DVD-RAM?

Jak ochránit vytvářené CD/DVD

Jak zakódovat CD nebo DVD, aby je po vypálení již nebylo možné dále kopírovat, ale aby bylo možné přehrávat je ve stolních přehrávačích?

Vypálení pořadů z televize na DVD

Mohu pořady nahrané z televize do počítače vypálit na DVD?

Čím vypálit video DVD?

S televizním tunerem jsem si pořídil i software pro nahrávání videa, ten však neumí vypálit běžné DVD, které bych si přehrál ve stolním přehrávači. Který program byste mi doporučili?

Windows XP nevypalují na DVD

Ve Windows XP se mi přes průzkumníka nedaří vypálit DVD. Funguje jen zápis na CD. Kde je problém?

Věž nepřehraje vypálené CD s hudbou

Když vypálím MP3 na CD, na počítači si hudbu z něj mohu poslechnout bez problémů, ale v klasických přehrávačích nikoliv. Proč?

Jak zkopírovat chráněné DVD?

Chci si zkopírovat DVD s filmem, ale vypalovací program to odmítá provést, protože DVD je chráněno proti kopírování. Co s tím?

Proč se občas nepodaří médium vypálit?

Čas od času se mi nepovede vypálit CD/DVD korektně. Buď vypalovací program oznámí, že nemohl zápis dokončit, nebo vypálení proběhne zdánlivě v pořádku, ale CD/DVD je špatně čitelné. Je vadná mechanika?

Mohou být v počítači dvě vypalovačky?

Mohu si do počítače dokoupit druhou vypalovačku, například pro kopírování z jednoho CD/DVD rovnou na médium v druhé mechanice?

Co je to LightScribe?

Co umí vypalovačky, které podporují LightScribe?

Co umí vypalovačka?

Jak zjistím, které formáty DVD má vypalovačka podporuje?

Co to je / jak vytvořím kořenový adresář?

Jak vytvořím na CD kořenový adresář?

Jaký je rozdíl mezi plusovými a minusovými DVD?

Mám dotaz ohledně vypalování DVD. Jaký je rozdíl mezi „plusovými“ (DVD+R/RW) a „minusovými“ (DVD-R/RW) DVD disky? Jaké mám kupovat a používat?

V jakém programu editovat hudbu?

Můžete mi prosím poradit, který program lze použít pro editaci hudby a pro její následné vypálení na CD? Mám na mysli například přechody mezi písničkami a podobně.

{ předchozí strana 1... 2... další strana }
Tvorba www stránek