Cesta: Poradna / Bezpečnost


Kvalitní a česky komunikující antispyware zdarma

Který antispyware (nejlépe zdarma a česky) byste mi doporučili na domácí PC s Windows XP? Mám ještě nainstalován antivirus AVG Free edition – stačí pak taková kombinace pro ochranu PC?

Mohu smazat Temporary Internet Files?

Obsah mé složky Temporary Internet Files už zabírá téměř 1 GB a stále narůstá. Co obsahuje? Mohu ho smazat?

Končí mi licence antiviru a nechci platit

Mám od Vánoc nový počítač a končí mi platnost licence na antivirus AVG. Nechci počítač nechat nechráněn, ale zároveň nechci platit za prodloužení.

Odkud pochází „balast“ v počítači?

Používám několik programů pro čištění systému (CCleaner, RegCleaner aj.) a nechápu, že den co den mi všechny tyto aplikace nabízejí k likvidaci cca 100 MB zbytečností. A to jsem nic nového neinstaloval! Stáhnu poštu a já nebo manželka si zahrajeme nějaké karty. Kde se ten „balast“ stále bere?

Antivirový program vs. antivirový balíček

V PPK jste uveřejnili popis deseti „antivirových balíčků“. Dříve jsem používal AVG, ale po přechodu na Windows XP jsem nainstaloval program Avast!. Protože tento program není v článku uveden, rád bych se dověděl, zda je Avast! špatný nebo zda nesplňuje některé podmínky vašeho hodnocení. Ze zkušenosti vím, že se dva antivirové programy v jednom operačním systému dokáží pěkně hádat. Proto prosím o radu, zda mám Avast! nechat, jak je, nebo zda je účelné se jej zbavit a nainstalovat třeba AVG.

{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... další strana }
Tvorba www stránek