Cesta: Novinky / PPK 23/2017 vychází 6. listopadu


PPK 23/2017 vychází 6. 11. 2017

V hlavním tématu tohoto vydání se dozvíte, jak se chránit před e-mailovými podvody. V dalších článcích vám představíme projektory pro domácí kino a digitální fotoaparáty různých kategorií. V příloze „Mobil pro každého“ najdete rady, jak si vybrat mobilní telefon. V rubrice Jak na to jsou mimo jiné návody na to, jak obnovit data smazaná omylem, jak upravovat fotografie a jak pomocí programu z přiloženého cédéčka vytvořit atraktivní pozvánku.

Projektory pro domácí kino

Nabídneme vám přehled projektorů vhodných pro domácí použití. Představíme jejich možnosti a funkce a vysvětlíme také rozdíl mezi promítacími technologiemi DLP a LCD.

Bezpečný e-mail

V rámci tohoto tématu se dočtete o bezpečnostních rizicích elektronické pošty a dozvíte se, jak se úspěšně bránit před e-mailovými podvody a před nevyžádanou poštou.

Fotoaparáty pod stromeček

I když mnozí uživatelé fotografují jen prostřednictvím chytrého mobilního telefonu, pořád se najdou tací, kteří při fotografování dávají přednost digitálnímu fotoaparátu. Představíme vám 15 aktuálních modelů digitálních fotoaparátů napříč všemi cenovými i výkonovými kategoriemi.

Vyberte si telefon

Nabízíme vám rady, podle jakých vlastností a podle kterých parametrů byste si měli telefon vybírat. Nabízíme vám přehled různých typů mobilních telefonů a tipy na konkrétní modely, které nejlépe obstály v našich redakčních testech.

Přiložený CD-ROM

Na CD najdete jako bonus plnou verzi programu WinToHDD. Tento program umožňuje přeinstalovat Windows na jiný disk nebo naklonovat instalaci operačního systému Windows, aniž byste museli použít instalační DVD nebo USB flash disk. Program tak dobře poslouží především uživatelům, kteří si pořídili nový disk typu SSD jako náhradu za svůj současný pevný disk a potřebují na disk SSD přenést kompletní instalaci operačního systému Windows, ovladačů a aplikací, veškeré uživatelské nastavení a všechna data.

Úkolem programu HappyCard je maximálně zjednodušit tvorbu pozvánkových karet a letáčků a blahopřání. V programu je zahrnuta pestrá sada šablon, které běžným uživatelů vystačí pro většinu potřeb. Narozeninové přání, pozvánku na párty, svatební gratulaci nebo kondolenci můžete mít za chvíli hotové. Všechny šablony jsou rozděleny do tří hlavních kategorií, a to na dárkové karty, přání a pozvánky. Pro ostatní situace lze využít manuálního režimu pro vyšší míru přizpůsobení a můžete též upravovat nebo vytvářet zcela vlastní šablony. Hlavním tématem cédéčka je rubrika Vše pro internet, ve které najdete sbírku užitečných programů a nástrojů potřebných pro optimální využití internetového připojení.
  • .
  • .