Cesta: Novinky / PPK 17/2012 vychází 13. srpna 2012


PPK 17/2012 vyšel 13. 8. 2012

Pro uživatele, kteří mají doma videotéku analogových nahrávek na kazetách VHS, přinášíme v tomto vydání návody na digitalizaci videa. Najdete tu tipy na potřebné hardwarové vybavení, dočtete se, jaký počítač byste měli mít, a především tu jsou praktické návody, jak digitalizaci videa nastavit a jak ji provést prostřednictvím několika vhodných programů.

V rubrice Představujeme je řada testů a recenzí – seznámíme vás s cenově dostupným chytrým telefonem, představíme ultrabook nové generace, síťový disk, záložní akumulátor pro mobilní telefony a univerzální dokovací stanici pro notebooky.

Na dalších stránkách najdete mimo jiné užitečné rady, které se týkají bezpečnosti a ochrany vašeho soukromí v prostředí internetu a také zabezpečení domácí bezdrátové sítě.

Na přiloženém CD je vedle programů pro práci s videem a nástrojů využitelných na internetu a v domácí síti také bonus – elektronická podoba prvních třinácti čísel PPK letošního ročníku. Pokud vám letos některé vydání uteklo, můžete si články z něj přečíst aspoň v PDF.
  • .
  • .