Cesta: Novinky / PPK 14/2012 vyšel 18. června 2012


 

PPK 14/2012 vychází 18. 6. 2012

Každý z nás se při používání počítače čas od času setká s nějakým problémem. Některá součást počítače či jeho programového vybavení přestane fungovat tak, jak jsme zvyklí, a v tom okamžiku se z užitečného pomocníka stává nepotřebný šrot, který požírá náš čas a naše nervy. K nápravě přitom mnohdy stačí drobný zásah – jen vědět, jak na to. Ne vždycky je po ruce někdo, kdo dokáže pomoci. Pro tyto případy jsme pro vás připravili rady, jak nejčastější problémy řešit. Najdete je v rubrice Téma čísla. V rubrice Jak na to je několik konkrétních návodů na použití nástrojů, které jsou na přiloženém CD.

V době probíhajícího mistrovství Evropy v kopané a před letní olympiádou mnozí televizní diváci uvažují o pořízení lepšího televizoru. V tomto vydání vám představíme několik kvalitních modelů s úhlopříčkou obrazovky od 32 do 46 palců. Přečtěte si, co vám tyto přístroje mohou nabídnout. Zároveň vás seznámíme s tzv. multimediálními centry – krabičkami, které po zapojení do počítačové sítě umožňují sledovat na připojeném televizoru videosoubory uložené v počítači a surfovat po internetu.

Na přiloženém CD najdete jako bonus aplikaci MapFactor Pocket Navigator – off-line navigační aplikaci pro chytré telefony s operačním systémem Android. Na CD je přiložena mapa České republiky, další mapy lze zdarma stáhnout z internetu.