Cesta: Novinky / PPK 11/2015 vychází 11. května 2015


PPK 11/2015 vychází 11. 5. 2015

Hlavní téma jedenáctého letošního vydání Počítače pro každého je věnováno výhodám a nevýhodám fotografování pomocí telefonu a tipům na vhodné aplikace pro pořizování záběrů a pro jejich úpravy přímo v telefonu a v tabletu.

Zrychlete starší počítač

Poradíme vám, jak pomocí nevelkých investic do hardwaru vylepšit starší stolní počítač a zvýšit jeho výkon.

Test akčních videokamer

Zájemcům o natáčení videozáznamů při sportovních výkonech nabízíme test šesti videokamer, které jsou uzpůsobeny k uchycení na přilbu nebo na řídítka. Většinou jde o modely odolné vůči nepřízni počasí a také schopné zaznamenávat video s vyšší snímkovou frekvencí, aby bylo možné záznam přehrávat zpomaleně.

Když počítač nestartuje

Přinášíme rady co dělat, když počítač vypoví službu. V článku najdete návody na odstranění nejčastějších příčin toho, že se počítač vůbec nenastartuje.

Bonusy na CD

Hlavním tématem přiloženého cédéčka je výběr nejlepších bezplatných programů pro správu souborů. Jako bonus jsou tu plné verze bezpečnostního balíku TrustPort Total Protection 2015 a programu Abelssoft MoneyFox 2015, který vám pomůže udržet perfektní přehled o osobních financích.

Hokejová tabulka

Pro fanoušky ledního hokeje jsme opět připravili excelovou tabulku letošního turnaje mistrovství světa. Najdete ji také na přiloženém CD.