Cesta: Novinky / PPK 7/2010 vychází 15. března 2010


PPK 7/2010 vychází 15. března 2010

Jaro pozvolna ťuká na dveře a mnozí z nás se těší na první výlety, které jistě budou spojené i s fotografováním a filmováním krás probouzející se přírody. Chcete-li pořídit opravdu kvalitní záznam, možná se necháte inspirovat naším podrobným přehledem šestnácti kamer s vysokým (HD) rozlišením. V dalších testech představíme malé a levné reproduktory s dobrým zvukem, počítač a (dotykový) monitor v jednom, monitor s malou spotřebou, malý notebook s velkou výdrží a jiné zajímavé produkty.

Zaměříme se také na bezplatné antivirové programy. Dále se dozvíte, jak bezpečně používat internetové bankovnictví a jak lze v našich zeměpisných šířkách získat signál televize s vysokým rozlišením (HDTV). Podrobně také rozebereme problematiku upgradu (povýšení) stávajícího operačního systému Windows na nejnovější Windows 7. Má to smysl? Na kolik to přijde? Jaký potřebujete počítač? To vše a ještě mnohem víc se dozvíte v PPK 7/2010.

V tradičních přehledných návodech na vás tentokrát čekají opravdu zajímavá témata: Naučíme vás zdarma posílat zprávy SMS z internetu a ozvučit prezentaci v PowerPointu, poradíme vám, jak zrychlit počítač bez dokupování výkonnějších komponent, a popíšeme i postup registrace do populární komunikační sítě ICQ a možná do ještě populárnější komunitní služby Facebook. A to zdaleka není všechno…

Na zdarma přiloženém CD naleznete plnou verzi kvalitního zálohovacího programu Backup4all Lite a velice poutavý dokumentární film Dinosauři. S PPK CD 7/2010 tedy nejenže udržíte svá cenná data v bezpečí, ale také se dozvíte mnoho zajímavého o dávné historii naší planety. Kromě toho jsme pro vás připravili i výběr těch nejlepších přenosných programů, karetních her a dalšího zajímavého softwaru.