Cesta: Novinky / Pouzdra na malé notebooky a cestovní myši


Pouzdra na malé notebooky a cestovní myši

Malé počítače jako Asus Eee PC či zcela nový počítač Amilo Mino od společnosti Fujitsu Siemens Computers jsou čím dál populárnější, zejména díky dostatečnému výkonu ve velmi malém balení, snoubícím se s příznivou cenou. Společnost Belkin na tento nový trend pružně zareagovala a přináší na trh pouzdra na podobné notebooky.  Tato pouzdra pojmou přenosný počítač o velikosti 7“–8,9“ a stejně jako ostatní brašny od Belkinu jsou designově velmi povedená, jsou dostupná v několika barvách a uložený počítač spolehlivě ochrání.

Na výběr je mezi prošívaným přenosným pouzdrem s odnímatelným ramenným popruhem (349 Kč),  přenosným pouzdrem s uchem, odnímatelným popruhem a vnějšími kapsami (499 Kč)  a neoprenovým pouzdrem, určeným k vložení do dalšího zavazadla (349 Kč).

Zároveň s pouzdry uvádí společnost Belkin na trh i řadu cestovních myší ve stejných barvách. Na výběr máte mezi bezdrátovou myší se třemi programovatelnými tlačítky (499 Kč) a myší s navíjecím kabelem (399 Kč) – obě se samozřejmě připojují přes rozhraní USB. (Všechny uvedené ceny zahrnují DPH.)