Cesta: Novinky / Nové brašny a pouzdra


Nové brašny a pouzdra

Společnost Belkin představila podzimní novinky: batoh a brašnu na notebook a dále pouzdro na netbook a pouzdro na externí pevný disk.

Brašna Core Messenger a batoh Core pojmou notebooky o délce úhlopříčky až 15,6", přičemž vnitřní jemně polstrovaná kapsa chrání počítač před poškrábáním. K dispozici je též oddělený, bohatě členěný prostor na příslušenství a na další předměty. Na přední straně zavazadla jsou dále dvě snadno přístupné kapsy pro telefon, pro přehrávač MP3 a podobně. Dva ramenní popruhy batohu a jeden popruh tašky jsou jemně polstrovány. Batoh si výrobce cení na 1 199 Kč včetně DPH, tašku na 1 099 Kč včetně DPH.

Úložné pouzdro na netbook pojme počítač o délce úhlopříčky až 10,2". Vnitřní prostor má plyšové polstrování, jež chrání netbook před poškrábáním i před nárazy. Snadno přístupná přední kapsa poslouží k přenášení myši a napájecího adaptéru. Cena pouzdra je 499 Kč včetně DPH.

Společnost Belkin nabízí dvě pouzdra na externí 2,5" pevný disk. Jak prošívané pouzdro, tak pouzdro z umělé kůže a neoprenu poskytnou disku bytelnou ochranu a navíc je zde vnitřní přihrádka pro snadné uložení kabelů. Cena je 250 Kč včetně DPH.