Cesta: Novinky / Notebook s velkým displejem
Notebook s velkým displejem
Displej notebooku Toshiba Satellite C670/C670D má úhlopříčku dlouhou 17,3 palce (43,9 cm) a poskytuje obraz v rozlišení 1 600 x 900 bodů. Výkon dodává přístroji C670 procesor Intel Core i3, u modelu C670D je použit procesor AMD. Alfanumerická klávesnice je doplněna i o numerický blok, který usnadňuje práci s tabulkami. Pevný disk s kapacitou až 750 GB nabízí dostatek prostoru k ukládání fotografií, hudebních alb, videí a ostatních dokumentů. Ve výbavě je DVD vypalovačka, dva porty USB 2.0 a nechybí ani bezdrátová rozhraní Bluetooth 3.0 a Wi-Fi. Notebook má rozměry 414 x 270 x 28 až 38 mm, váží cca 2,8 kg a pracuje pod operačním systémem Windows 7.

Notebooky Toshiba Satellite C670/C670D mohou posloužit jako náhrada stolního PC. Kvůli větším rozměrům a hmotnosti však nejsou vhodné pro časté přenášení. Cena notebooku by měla být zhruba 550 euro, tedy cca 13 400 Kč.


Chcete-li se na léto vybavit novým fotoaparátem, měli byste si nejdříve rozmyslet, jaký typ přístroje vlastně potřebujete. Hlavní téma tohoto vydání vám pomůže se zorientovat v kategoriích fotoaparátů, poradíme vám s výběrem vhodného příslušenství a najdete tu i přehled aktuální nabídky odolných kompaktů, vhodných do přírody.






















