Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 4/2011

Máte doma dva, nebo dokonce více počítačů a rádi byste na obou (na všech) používali jednu tiskárnu? V PPK 4/2011 se dozvíte, jaké jsou různé možnosti sdílení tiskárny a jaké mají výhody a nevýhody. Aby nezůstalo jen u suché teorie, přidáme i praktický návod krok za krokem, jehož pomocí snadno nasdílíte běžnou tiskárnu.


Počítač pro každého 4/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, jak roste počet domácností vybavených více než jedním počítačem, roste také potřeba tyto počítače propojovat a sdílet mezi nimi data i přístup k dalším zařízením. Zařízeními, která je potřeba sdílet nejčastěji, jsou internetová přípojka a tiskárna. Právě problematice připojení tiskárny k několika počítačům zároveň věnujeme téma tohoto vydání. Seznámíme vás se způsoby, jak takové sdílení tiskárny v domácí síti nastavit, a provedeme vás krok za krokem postupem, jak to udělat nejjednodušeji.


Počítač pro každého 4/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah čtvrtého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2011 – obsah CD

Na přiloženém CD najdete plnou verzi velmi užitečného programu Sticky Password, který vám pomůže bezpečně uchovat veškerá hesla tak, abyste si je nemuseli pamatovat, a přitom je mohli kdykoli použít, aniž by hrozilo jejich vyzrazení nepovolaným osobám. Kromě toho jsme na CD zařadili ty nejlepší bezplatné nástroje na ochranu před nevyžádanou poštou, programy pro práci s televizním vysíláním v počítači a další zajímavosti.


Počítač pro každého 4/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 4/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 3/2011

Rok se s rokem sešel, a tak je opět čas na rekapitulaci a na zodpovězení nejčastějších dotazů čtenářů PPK v uplynulých dvanácti měsících. Tentokrát jsem vybrali celkem 50 nejfrekventovanějších dotazů z pěti různých oblastí (hardware, internet, Windows, digitální fotografie a bezpečnost) a přinášíme na ně jasné, jednoznačné a každému člověku srozumitelné odpovědi.


Počítač pro každého 3/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, do tohoto vydání jsme připravili padesát nejčastějších dotazů, které nám posíláte do rubriky Listárna. Těší nás důvěra, s níž se na nás obracíte o radu a o pomoc, a snažíme se nabízet vám taková řešení, která opravdu pomohou. Dotazů je však mnohem víc, než kolik se jich vejde na pravidelnou dvoustránku v zadní části časopisu, navíc ne každý čtenář má k dispozici všechna starší vydání PPK. A tak vždy jednou za čas shromáždíme větší dávku odpovědí na dotazy, které se ve vašich dopisech nejčastěji opakují, a předkládáme je v podobě většího celku.


Počítač pro každého 3/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje druhý díl souboru zvukových nahrávek Nejkrásnější české pohádky, pověsti a bajky. Poslechnout si můžete například pohádky Ječmínek, O třech sestrách, Potrestaná závist nebo Tři zlatá péra. Tato poutavá vyprávění pro chvíle pohody jsou vhodná pro domácí kino, MP3 přehrávač, počítač nebo autorádio s podporou pro MP3. Nechybí ani výběr nových verzí nejlepších bezplatných programů, tentokrát zaměřených na komunikaci a na práci s grafikou.


Počítač pro každého 3/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 3/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 2/2011

Smazali jste omylem povedenou fotografii? Pořídili jste řadu pěkných snímků, a počítač teď odmítá přečíst paměťovou kartu? Netřeba hned datům strojit pohřeb. V PPK 2/2011 vám poradíme, jak zachránit nejen fotografie, ale i další důležitá data. Zaměříme se také na to, jak podobným svízelným situacím předcházet, a představíme i často opomíjenou možnost profesionální obnovy dat.


Počítač pro každého 2/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, také jste si na začátku nového roku slíbili, že letos uděláte něco pro sebe nebo pro své okolí? Že přestanete kouřit nebo se zbavíte jiných zlozvyků anebo že začnete sportovat? S těmito předsevzetími vám nepomůžeme, i když vám držíme palce, aby se je podařilo dodržet. Jestliže však chcete stabilizovat nebo vylepšit svůj rodinný rozpočet, v tom vám už pomoci můžeme.


Počítač pro každého 2/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah druhého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2011 – obsah CD

Přiložené CD obsahuje hned dva bonusy: Přineseme soubor zvukových nahrávek „Nejkrásnější pohádky, pověsti a bajky – I. díl“, který poskytne spoustu zábavy šikovným předškolákům i zvídavým školákům, a poslechnout si můžete například i pohádky Sůl nad zlato, O hloupém Honzovi nebo Červená karkulka. Těšit se můžete také na profesionální bezpečnostní nástroj Emsisoft Emergency Kit. Ten se neinstaluje, stačí jej spustit, a nástroj zkontroluje celý počítač, zda neobsahuje spyware, malware, trojské koně nebo další škůdce.


Počítač pro každého 2/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek