Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 6/2005 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 6/2005 – obsah CD

Na CD naleznete bezplatné programy, které vám pomohou udržet pořádek ve sbírce filmů, cédéček, dévédéček, knih, programů apod., programy pro evidenci domácích financí a výběr deseti zajímavých her.


Počítač pro každého 6/2005 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 6/2005 ve formátu PDF!


PPK 5/2005

Počítač pro každého 5/2005

Připravili jsme pro vás přehledný test levných počítačů do 15 000 Kč včetně DPH. Dále v časopise naleznete například 10 rad, jak se bránit před nevyžádanou poštou (spamem), a článek o tom, jak snadno telefonovat přes internet pomocí programu Skype.


Počítač pro každého 5/2005 – úvodník

Vážení čtenáři, letos už poosmé probíhá akce Březen – měsíc internetu. Při této příležitosti bývají každý rok zveřejňovány výsledky nejrůznějších průzkumů týkajících se internetu. Například letos se zjistilo, že internet u nás používá více než třetina dospělých obyvatel.


Počítač pro každého 5/2005 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2005 – obsah CD

Na CD je tentokrát bezplatná plná verze dobrodružné hry Čtyřlístek a strašidelný hrad, plná verze praktického programu IDOS Jízdní řády 2004/2005 a 25 zajímavých programů pro domácí kancelář.


Počítač pro každého 5/2005 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 5/2005 ve formátu PDF!


PPK 4/2005

Počítač pro každého 4/2005

Hlavním tématem tohoto čísla je to, jak si vypálit video na disky DVD. Poradíme vám, jak můžete dostat filmy ze zastarávajících videokazet do počítače a zachránit tak cenné nahrávky. Dále v časopise naleznete například test elegantního LCD monitoru, či radu, kterak sdílet jednu tiskárnu mezi vícero počítačů.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 4/2005 – úvodník

Vážení čtenáři, máte doma video? Domnívám se, že většina českých domácností je tímto zařízením na nahrávání a přehrávání videozáznamů vybavena. Videorekordér se v posledních dvaceti letech stal běžným a samozřejmým doplňkem televizního přijímače. Větší či menší videotéku má dnes doma kdekdo, a i větší fandové si pořídili dokonce videokamery a natáčejí vlastní snímky. Velká většina těchto filmů a videozáznamů se nachází na „klasických“ videokazetách VHS. Ty však už začaly uvolňovat místo modernějším nosičům – diskům DVD.


PPK 4/2005, obsah čísla

Počítač pro každého 4/2005 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtvrtého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


PPK CD 4/2005

Počítač pro každého 4/2005 – obsah CD

Na CD jsme pro vás připravili obvyklou sbírku deseti zajímavých freewarových her, dále programy pro snadnější ovládání Windows, nové verze oblíbených programů, kolekci programů, které vám pomohou v boji proti počítačové havěti, a jiné programy.


Počítač pro každého 4/2005 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 4/2005 ve formátu PDF!


PPK 3/2005

Počítač pro každého 3/2005

Hlavním tématem tohoto čísla je to, jak vylepšit počítač, a tedy jak vyměnit jeho důležité komponenty. Dále v časopise naleznete například přehled oblíbených e-mailových klientů a článek o nejčastějších chybách při používání elektronické pošty.


Ivan Heisler, šéfredaktor PPK

Počítač pro každého 3/2005 – úvodník

Vážení čtenáři, toto vydání vychází přesně na masopustní úterý. Tímto dnem končí třídenní svátek masopustu. Od Popeleční středy (ta je letos 9. února) až do Velikonoc běží čtyřicetidenní půst. Posíleni konzumací vepřového ze zabíjačky a nějakým tím žejdlíkem piva či trochou pálenky, kterých jsme si dopřáli během masopustního veselí, bychom se měli po šest týdnů postit. Takový půst je celkem zdravá věc, ale kdo to má vydržet, že?


Tvorba www stránek