Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 3/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete např. plnou verzi hry „Scooby-Doo a přízrak tajemného rytíře“, programy, které vám pomohou udržet pořádek ve vašich CD a DVD, a sbírku nejdůležitějších kodeků potřebných pro přehrávání audio- a videosouborů na počítači.


Počítač pro každého 3/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 3/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 2/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je televize v počítači. V článcích, které se tomuto tématu věnují, naleznete přehledný test osmi televizních karet a poradíme vám, kde na internetu naleznete „živé“ televizní vysílání a podrobné programy televizních stanic.


Počítač pro každého 2/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, občas potřebujete nahlédnout do některého staršího článku, který jste nedávno četli v PPK, ale nevíte přesně, ve kterém vydání to bylo. Nebo to víte (například díky obsahům ročníku, které vycházejí jak v tištěné podobě vždy na přelomu roku, tak v podobě elektronické na našich CD), ale příslušný sešit právě nemáte po ruce, nebo jej nemáte vůbec...


Počítač pro každého 2/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního druhého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete v elektronické podobě PPK, ročník 2004 a 2005, s možností fulltextového vyhledávání, videonávod na ovládání prohlížeče Firefox, deset freewarových her a sbírku programů pro udržení pořádku v počítači.


Počítač pro každého 2/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 1/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní Upravujeme fotky. V článcích, které se tomuto tématu věnují, naleznete užitečné tipy, rady a návody na úpravu a „vylepšení“ digitálních fotografií. Dále jsme pro vás připravili článek, který vás uceleně seznámí s přednostmi i nevýhodami notebooků (přenosných počítačů). V časopise najdete i přehledný seznam všech článků, které vyšly v PPK v roce 2005.


Počítač pro každého 1/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, vánoční svátky i oslavy konce starého a příchodu nového roku jsou za námi a já doufám, že jste je prožili v klidu a v pohodě. Určitě máte ve svém počítači pěknou památku v podobě rodinných fotografií se zářícím stromečkem či snímků ze silvestrovské zábavy. Nemusíte k tomu mít ani digitální fotoaparát; fotolaby dnes běžně nabízejí zajímavou službu – převod snímků z kinofilmu (diapozitivu i negativního) do elektronické podoby. Dáte si vyvolat film, ale kromě papírových fotografií (nebo místo nich) si z fotolabu odnesete cédéčko s obrázky zaznamenanými v digitální podobě.


Počítač pro každého 1/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního prvního vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 1/2006 – obsah CD

Na cédéčku je pro vás připraven třetí, závěrečný díl encyklopedie Dobrodružství poznání (má název Věda a technika), dále se můžete těšit na sbírku atraktivních tapet, na programy pro automatickou změnu tapet a na několik dalších zajímavých prográmků.


Počítač pro každého 1/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 1/2006 ve formátu PDF!


Obsah ročníku 2005

Stáhněte si přehlednou tabulku s výpisem všech článků, které vyšly na stránkách Počítače pro každého v roce 2005.


Počítač pro každého 6/2005

Představíme vám čtyři nové pětimegapixelové digitální fotoaparáty v ceně kolem 10 000 Kč včetně DPH. Dále v časopise naleznete například článek o virovém nebezpečí skrývajícím se v elektronické poště a poradíme vám, kterými programy vybavit svoji kancelář v počítači.


Počítač pro každého 6/2005 – úvodník

Vážení čtenáři, kalendářní jaro už je tady, ale zima se jen pomalu a neochotně smiřuje s tím, že rtuť teploměru stoupá nad nulu – na horách (a bohužel také na některých silnicích) je tedy sněhu stále víc než dost. Ať už máte sníh rádi, nebo ne, dobrou zprávou je to, že den je už zase delší než noc. Konec zimy však kromě sluníčka a jarních prázdnin přinesl také několik událostí významných pro oblast informačních technologií.


Tvorba www stránek