Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 6/2006 – obsah CD

S naším cédéčkem tentokrát ušetříte minimálně 550 Kč! Najdete na něm hned dva speciální bonusy: špičkový manažer fotografií StudioLine Photo Basic 3 a celosvětový herní hit Trackmania Nations. Dále se cédéčko věnuje především internetu (přichystali jsme pro vás internetové prohlížeče včetně různých doplňků a e-mailové klientské programy).


Počítač pro každého 6/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 6/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 5/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou horké tipy pro vypalování a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený návod, jak vytvořit CD a DVD s automatickým startem. Dále jsme pro vás připravili článek, který vám poradí, jak správně vyhledávat informace na internetu, a představíme vám levnou laserovou tiskárnu a externí digitální TV tuner.


Počítač pro každého 5/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, s blížícím se jarem mnozí z nás plánují jarní úklid. Při té příležitosti by si uživatelé počítačů měli uklidit také ve svém PC. Na přiloženém cédéčku je k tomu připravena sbírka užitečných programů a jeden videonávod a v časopisu najdete i návod na použití jednoho takového programu. Vaší pozornosti doporučujeme také článek o tom, jak vypálit samospustitelné disky CD a DVD.


Počítač pro každého 5/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete programy pro vyčištění počítače od nepotřebných souborů (včetně názorného videonávodu), nové verze populárních programů a plnou verzi multimediálního programu pro děti Čtyřlístek a tajemný mlýn.


Počítač pro každého 5/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 5/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 4/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je levný barevný tisk a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný srovnávací test šesti levných barevných laserových tiskáren. Dále jsme pro vás připravili článek, který vám pomůže využít všechny možnosti klávesnice, a v tomto čísle se také dozvíte, kde na internetu najít důležité informace o daních.


Počítač pro každého 4/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, blíží se březen, který je tradičně zasvěcen knihám, ale v posledních letech také internetu. Také letos nás čeká řada zajímavých akcí zaměřených na propagaci tohoto média. Telekomunikační firmy nám nabízejí stále rychlejší internetové připojení a stále širší a pestřejší je také nabídka informací a služeb prostřednictvím internetu dostupných...


Počítač pro každého 4/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtvrtého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete programy pro lokální vyhledávání, programy pro tvorbu screenshotů, nové verze populárních programů, ukázky z nových filmů a videonávod, který vám ukáže, jak pomocí programu Skype zdarma telefonovat přes internet.


Počítač pro každého 4/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 4/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 3/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní „Jak nepřijít o data“ a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete několik užitečných rad, jak pomocí zálohování chránit svá důležitá data. Dále jsme pro vás připravili přehledný test dvanácti přehrávačů „empétrojek“, poradíme vám, jak používat USB flash disky, a také se dozvíte, kde na internetu naleznete důležité informace o přijímacích zkouškách na vysoké školy.


Počítač pro každého 3/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, obáváte se, že vinou nějaké havárie nebo chyby přijdete o důležitá data, která jsou uložena ve vašem počítači? Jestliže se však něčeho takového nebojíte, vězte, že byste se aspoň trochu bát měli. Příčinou ztráty cenných dat nemusí být vždycky jen ničivý virus nebo požár v pracovně. Někdy stačí výpadek proudu nebo chyba při instalaci či odstraňování nějakého programu, a počítač vám odmítne důležité soubory vydat.


Počítač pro každého 3/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třetího vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek