Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 9/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi anglického výkladového slovníku (s kompletním ozvučením všech hesel a s uvedením příkladů použití). Dále vám přinášíme programy pro přehrávání filmů a sbírku dalších zajímavých programů.


Počítač pro každého 9/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 9/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 8/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou dokonalé obrázky a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete užitečné rady, jak dosáhnout lepších výsledků při fotografování digitálním fotoaparátem. Dále jsme pro vás připravili přehledný test přenosných přehrávačů hudby, videa a obrázků a poradíme vám, kde na internetu najdete skvělé tipy na jarní výlety.


Počítač pro každého 8/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jste společně s Počítačem pro každého dostali ještě jeden časopis. Jmenuje se Broadband pro každého a je celý věnován internetu. A to internetu širokopásmovému (angl. broadband) neboli takzvaně vysokorychlostnímu. Na dvaatřiceti stránkách tohoto nového měsíčníku budete pravidelně nacházet nejrůznější informace jak o nových technologiích a o různých způsobech připojení k internetu, tak především o možnostech jeho využití.


Počítač pro každého 8/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 8/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete jako bonus multimediální encyklopedii „LANGMaster Škola hrou – Přírodověda 1“. Dále jsme pro vás připravili sbírku programů pro digitální fotografii – jde o prohlížeče, správce, editory a různé pomůcky.


Počítač pro každého 8/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 8/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 7/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je vylepšení počítače a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete 12 tipů, jak snadno rozšířit možnosti PC. Připravili jsme pro vás také článek, který vás uceleně seznámí s balíkem Nero 7 Premium, zahrnujícím programy pro práci s multimediálními soubory a pro vypalování, představíme vám zajímavou přenosnou fototiskárnu a poradíme vám, kde na internetu hledat jízdní řády.


Počítač pro každého 7/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, naše zimní fotosoutěž skončila, ale na internetové stránky www.dfv.cz můžete své fotografie umisťovat dál. Na uvedených stránkách jsou vystaveny všechny přihlášené snímky – už je jich víc než tisíc a většina je velmi povedená. Ukázalo se, že zimní příroda má mnoho půvabů a že stojí za to nosit s sebou fotoaparát i do nepříliš barevné zimní nepohody.


Počítač pro každého 7/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 7/2006 – obsah DVD

Jako přílohu časopisu nenajdete tentokrát CD, ale historicky první DVD časopisu Počítač pro každého. Na DVD jsou především tři atraktivní plné verze – titul Multimediální kuchařka, česká strategická hra Warmonger a produkt „Čtyřlístek – vzhůru na myši“.


Počítač pro každého 7/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 7/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 6/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou domácí počítače za cenu do 20 000 Kč vhodné pro hraní her a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test sedmi počítačových sestav. Dále jsme pro vás připravili sérii návodů pro práci s internetem a elektronickou poštou, seznámíme vás s nejnovějšími nebezpečími, která na vás na internetu číhají, a poradíme vám, jak se před nimi co nejlépe chránit.


Počítač pro každého 6/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát je hlavním tématem vydání test domácích počítačů vhodných kromě běžného použití také k hraní her. Do prodejní ceny 20 000 Kč včetně DPH se vešly velmi dobře vybavené počítače (bez monitoru, ale včetně operačního systému Windows XP). Můžete se o tom přesvědčit na stranách 10 až 16.


Počítač pro každého 6/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek