Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 12/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi zajímavého titulu, který vás seznámí s origami, starým japonským uměním spočívajícím ve skládání papíru. Dále jsme pro vás připravili sbírku programů na téma „domácí kancelář“, komentované videonávody a také rubriku Novinky v čele s novým Windows Media Playerem.


Počítač pro každého 12/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 12/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 11/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je nákup digitálního fotoaparátu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete mnoho užitečných rad, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější digitální fotoaparát. Dále vám poradíme, jak přijímat digitální televizní vysílání, kam můžete na internet zdarma umístit své fotogalerie a jak chránit svůj počítač pomocí programu ZoneAlarm.


Počítač pro každého 11/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, digitální televizní vysílání je realitou už i u nás a brzy jej budeme využívat všichni. Česká vláda schválila plán, podle kterého se analogové televizní vysílání začne už od příštího roku v jednotlivých oblastech vypínat. Do roku 2010, tedy během čtyř následujících let, má být veškeré televizní vysílání na našem území převedeno do digitální podoby. Ve kterých regionech tato změna nastane dřív a ve kterých později, to ještě nebylo stanoveno, ale připravit se na to musíme všichni.


Počítač pro každého 11/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie koktejlů Bar & Cocktails. Program obsahuje 200 receptů na přípravu koktejlů a recepty jsou doplněny fotografiemi a videoukázkami. Dále jsme pro vás připravili tzv. RSS čtečky, zajímavosti, novinky a komentovaný videonávod.


Počítač pro každého 11/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 11/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 10/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je převod hudby z gramofonu do počítače a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete podrobný návod, jak převést stará elpíčka do digitální podoby. Dále vám přinášíme přehledný test sedmi 19palcových monitorů a poradíme vám, kde na internetu najdete všechny potřebné informace o nových pravidlech silničního provozu a také testy, pomocí kterých si můžete svoje znalosti vyzkoušet.


Počítač pro každého 10/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, také máte doma plnou skříň gramofonových desek s hudbou, kterou byste si rádi občas poslechli? Gramofony však pomalu opouštějí naše obývací pokoje a hlavně jsme už příliš líní na to, abychom každých dvacet minut otáčeli nebo vyměňovali desku. Ačkoli je v tom kus „starých dobrých časů“, většina z nás raději řídí přehrávač z pohodlného křesla pomocí dálkového ovladače. Cédéčka prostě vyhrála na celé čáře. Musíme se však vzdát oblíbené hudby z mládí?


Počítač pro každého 10/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního desátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 10/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi multimediálního titulu Pohádky o mašinkách, programy určené pro komunikaci realizovanou prostřednictvím internetu a několik freewarových her; také jsme pro vás připravili rubriky Zajímavosti, Novinky a Bezpečnost.


Počítač pro každého 10/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 10/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 9/2006

Hlavní téma tohoto čísla se týká toho, jak přežít havárii PC. V článku, který se této oblasti věnuje, naleznete užitečné rady, jak některé závady odstranit, jak jim předcházet a jak co nejlépe zabránit škodám, pokud k nějaké závadě přece jen dojde. Dále vám představíme zajímavý program pro plánování cyklistických výletů a poradíme vám, kudy přes internet na úřady.


Počítač pro každého 9/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jsme se zaměřili na bezpečnost vašich dat, ale ne ve smyslu zabezpečení počítače před viry a před útoky z internetu. Nebezpečí totiž hrozí také kvůli různým poruchám hardwaru a možným poškozením programů. Počítač může kdykoli náhle vypovědět poslušnost, a proto vám poradíme, jak zabránit tomu, aby vás porucha zaskočila, a pokud se tak už stane, jak se v jejím případě zachovat.


Počítač pro každého 9/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek