Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 15/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete plnou verzi multimediální encyklopedie Biologie, dále tapety na pracovní plochu, nové verze populárních programů (včetně nejnovější verze kancelářského balíku OpenOffice.org a šikovného programu VirtualDub pro úpravu videa), sbírku málo známých, ale zajímavých prográmků, sbírku tzv. FTP klientů aj.


Počítač pro každého 15/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 15/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 14/2006

Hlavní téma tohoto čísla zní „Tiskneme fotky z dovolené“, a tak v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test sedmi levných barevných inkoustových tiskáren. Dále vám poradíme, jak můžete na internetu uložit svá data do úschovny a zpřístupnit je tak odkudkoliv sobě i svým známým nebo jak odstranit potíže s kodeky při přehrávání videa na počítači. Představíme vám také zajímavý hudební „mobil-walkman“ Sony Ericsson W550i.


Počítač pro každého 14/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, Počítač pro každého má od tohoto vydání novou grafickou podobu. Po několika letech jsme se rozhodli upravit vzhled časopisu tak, aby byl modernější a také o něco barevnější. Naším hlavním cílem však je, aby informace v jednotlivých článcích byly uspořádány přehledněji. Do jaké míry se nám to podařilo, to posuďte sami.


Počítač pro každého 14/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtrnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2006 – obsah CD

Přiložené cédéčko vám přináší plnou verzi titulu Horkovzdušné balóny, deset programů pro vypalování CD/DVD, dvanáct nových verzí populárních aplikací, devět programů v rubrice Zajímavosti a také sbírku 700 flashových her.


Počítač pro každého 14/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 14/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 13/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou prázdniny podle internetu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete patnáct užitečných tipů na nejlevnější zájezdy, mapy, průvodce a jízdní řády. Dále vám poradíme, jak připojit set-top box a naladit digitální TV, a také vám představíme nový, plně vybavený mobilní telefon s digitálním fotoaparátem a přehrávačem MP3. Všichni naši čtenáři opět najdou v časopisu dárek – tentokrát se jedná o výukovou kartu pro Windows Media Player.


Počítač pro každého 13/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, léto definitivně začalo. Poznáme to nejen podle kalendáře, ale také podle teploměru a podle toho, jak se plní plovárny a vůbec všechna místa u vody. Školákům a studentům začínají prázdniny, a zatímco si naši politici (doufám) lámou hlavy tím, jak sestavit co nejlepší funkční vládu na několik příštích let, my ostatní fandíme fotbalistům a chystáme se na dovolenou.


Počítač pro každého 13/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 13/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete plnou verzi zajímavého titulu Automobily v obrazech (čeká vás přes 1100 fotografií ve špičkové kvalitě). Dále jsme pro vás přichystali třicet užitečných programů na téma „hodiny“, „kalendáře“ a „kalkulačky“.


Počítač pro každého 13/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 13/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 12/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je test počítačů na cesty (notebooků) a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete přehledný test šesti notebooků s velmi dobrým výkonem, které však pořídíte za příznivou cenu (do 25 000 Kč včetně DPH). Dále vám nabídneme několik redakčních tipů na vhodný dárek za vysvědčení, představíme vám zajímavou digitální zrcadlovku pro amatéry od Samsungu a ukážeme vám, jak prověřit, zda máte počítač zabezpečen proti útokům z internetu. Všichni naši čtenáři opět naleznou v časopisu dárek – tentokrát se jedná o výukovou kartu pro Microsoft Outlook Express.


Počítač pro každého 12/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, ač to podle aktuálního počasí tak nevypadá, za pár dní tu máme léto. Dětem začnou prázdniny a nám všem hlavní sezona dovolených. Mnozí z nás budou volné chvíle trávit na cestách nebo třeba na chalupě, tedy mimo svůj stálý domov. Já se na dovolenou mimo město těším a slibuji si, že se pokusím odpočinout si od práce s počítačem – aspoň týden jej nezapnu. Lidé s jinou profesí se však třeba naopak těší na to, jak právě o dovolené budou mít na „hraní“ s počítačem víc času. Stěhovat stolní počítač na chalupu, nebo dokonce pod stan není příliš praktické. Pokud se kontaktu se svým počítačem nechcete vzdát ani na dva nebo tři týdny dovolené, uvažujte o počítači přenosném.


Počítač pro každého 12/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního třináctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek