Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 18/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete multimediální encyklopedii „LANGMaster Škola hrou – Zeměpis 1“. Také jsme pro vás připravili sbírku zajímavostí ze světa softwaru a pro všechny hráče sudoku sbírku her.


Počítač pro každého 18/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 18/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 17/2006

Hlavní téma tohoto vydání zní „Vybíráme počítač“ – v článku věnovaném osobním počítačům vhodným pro školáky tak najdete rady, jak vybírat nový počítač. Šest sestav v ceně do 15 000 Kč včetně DPH jsme podrobili srovnávacímu testu. Dále vám poradíme, jak upravit digitální fotografie z dovolené a jak s nimi dál naložit. Představíme vám kapesní počítač se satelitní navigací a dozvíte se, jak funguje internet.


Počítač pro každého 17/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, v našem časopise tentokrát najdete vložený korespondenční lístek s nápisem „Velká soutěž čtenářů časopisu Počítač pro každého“ a s polem pro nalepení čtyř soutěžních kuponů. Tento lístek si pečlivě schovejte, protože může představovat poukázku na jednu z  dvanácti hlavních cen v naší soutěži.


Počítač pro každého 17/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního sedmnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 17/2006 – obsah DVD

Na přiloženém DVD najdete šest plných verzí užitečných programů. Jde o aplikaci IDOS Jízdní řády 2005/2006 (jízdní řády vlaků a autobusů v ČR a SR a MHD v 62 českých městech) a o pět multimediálních encyklopedií. Kromě nich je tu sbírka 16 her a 50 dalších programů.


Počítač pro každého 17/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 17/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 16/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je „digitální obývák“ – v článku, který se této oblasti věnuje, naleznete přehled zařízení, která do vašich domácností přinesou digitální televizní vysílání, hudbu, filmy, fotografie, internet i hry. Dále vám poradíme, jak se nedat napálit falešnými e-mailovými zprávami (tzv. hoaxy) a jak upravit video, které jste omylem natočili „na výšku“, a také vám představíme zajímavý notebook, který je vhodný i pro hraní her a pro náročné grafické aplikace.


Počítač pro každého 16/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, na přiloženém cédéčku tentokrát najdete speciální bonus, určený nejen pro zájemce o řidičské oprávnění, ale pro všechny účastníky silničního provozu. Jednoduchý program Autoškola 2006 obsahuje více než 800 otázek z oficiálních testů autoškoly. Otázky si můžete buď prohlížet a učit se správné odpovědi, nebo se z otázek můžete dát vyzkoušet. Program nemusíte ani instalovat, stačí jej zkopírovat na pevný disk.


Počítač pro každého 16/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního šestnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2006 – obsah CD

Přiložené cédéčko přináší plnou verzi programu Autoškola 2006 a multimediální titul Tradiční české pohádky. Dále se zabýváme „hudbou v počítači“ (připravili jsme pro vás 30 programů). Nechybí ani rubriky Novinky a Zajímavosti.


Počítač pro každého 16/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 15/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou soubory po kapsách a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený přehled zařízení a médií vhodných pro přenos objemných dat. Dále vám poradíme, odkud z internetu si můžete legálně stáhnout filmy, jak si vybrat mobilní telefon a představíme vám kvalitní amatérskou videokameru.


Počítač pro každého 15/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, po dlouhé a vydatné zimě si pro nás letošní počasí připravilo neméně vydatné horko. Ani nevím, který z těch dvou extrémů je horší. Dlouhé dny a sluneční svit sice působí blahodárně na naši psychiku, ale tělo (alespoň to moje) trpí vedrem, před kterým se nedokážeme chránit jinak než útěkem do přechlazených klimatizovaných budov nebo ponořením do vody, vlivem vysokých teplot zamořené jedovatými sinicemi.


Počítač pro každého 15/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního patnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek