Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 21/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete plnou verzi závodní automobilové hry Rally Championship a plnou verzi praktického programu Pošta a kancelář 2.0. Nechybí ani softwarové rubriky Novinky a Zajímavosti.


Počítač pro každého 21/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 21/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 20/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je ovládání Windows a v článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete 22 tipů, jak svůj operační systém nejlépe ovládnout. Dále vám v časopisu poradíme, jak udržet počítač v dobré kondici a jak snadno ochránit důležitou elektronickou poštu pomocí jejího zálohovaní, představíme vám tichý a přitom velmi výkonný počítač, levnou barevnou tiskárnu a nový přehrávač iPod nano.


Počítač pro každého 20/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, na každém kroku se přesvědčujeme, že se v dnešním světě neobejdeme alespoň bez základní znalosti některého cizího jazyka. Ať už se potřebujete domluvit se šéfem jako zaměstnanec zahraniční firmy, nebo s někým na zahraniční dovolené, anebo naopak s cizinci, kteří jsou na dovolené u nás, vždy se hodí znát alespoň několik základních slovíček z angličtiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny nebo němčiny.


Počítač pro každého 20/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního dvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 20/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete dvě plné verze jazykových výukových programů: EasyLanguage – Angličtina a EasyLanguage – Němčina. Přichystali jsme pro vás také šetřiče obrazovky, softwarové rubriky Novinky, Zajímavosti, Servis, Bezpečnost aj.


Počítač pro každého 20/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma ukázkový článek z PPK 20/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 19/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je připojení k internetu a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete ucelený přehled možností, jak se k internetu připojit. Dále v časopisu naleznete praktické tipy pro práci s elektronickou poštou a textovým procesorem MS Word, přehledný test sedmi levných monochromatických (černobílých) laserových tiskáren, představíme vám skvěle vybavený, a přitom levný notebook a poradíme vám, jak po internetu přenášet data.


Počítač pro každého 19/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, opět se přiblížil termín veletrhů Invex a Digitex, které jsou již tradičně jedním z vrcholů sezony v oborech výpočetní techniky a komunikací a také spotřební elektroniky. Jak odborníci, tak zájemci z řad spotřebitelů najdou na brněnském Výstavišti v týdnu od 9. do 13. října expozice řady tuzemských i zahraničních firem.


Počítač pro každého 19/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního devatenáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2006 – obsah CD

Na přiloženém cédéčku najdete tři plné verze – netradiční hru Trainz (skvělý vlakový simulátor), program Popisovač CD/DVD 3.0 pro tvorbu obalů na CD/DVD a hudební výukový program EarMaster 2.0.


Počítač pro každého 19/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 18/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je „péče o počítač“ a v článku, který se tomuto tématu věnuje, naleznete užitečné rady, jak svůj počítač správně udržovat a čistit a jak jej po pravidelné údržbě zase správně zapojit. Dále vám poradíme, kde na internetu naleznete nabídku volných pracovních míst, představíme vám jeden levný domácí počítač a několik zajímavých hudebních programů, které jistě stojí za vyzkoušení.


Počítač pro každého 18/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, začátkem září jsme navštívili mezinárodní veletrh spotřební elektroniky, který se pod názvem IFA (Internationale Funkausstellung) koná každý rok v Berlíně. Letos jsme na této výstavě zaznamenali dva hlavní trendy. Na jedné straně pokračuje zvětšování televizních obrazovek a zvyšování jejich rozlišení, na druhé straně jsou k dispozici stále menší přístroje, které můžeme nosit po kapsách a jejichž prostřednictvím můžeme televizní vysílání sledovat na cestách.


Počítač pro každého 18/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního osmnáctého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek