Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 2/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2007 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 1/2007

Hlavní téma tohoto čísla je snadnější ovládání počítače. V článcích, které se tomuto tématu věnují, najdete praktické tipy a rady, jak je možné si ovládání počítače ještě více přizpůsobit a zjednodušit.


Počítač pro každého 1/2007 – úvodník

Vážení čtenáři, zdá se vám domluva s počítačem příliš složitá? Stále ještě jsme počítače nenaučili komunikovat s uživatelem nějakým „lidským“ způsobem – nedají se běžně ovládat hlasem a zpravidla nereagují ani na naše posunky a gesta. Většinu příkazů musíme zdlouhavě hledat v nabídkách programů, psát je prostřednictvím klávesnice nebo pomocí myši ukazovat na jejich symboly na obrazovce. Časy se však mění a technika se vylepšuje.


Počítač pro každého 1/2007 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního prvního vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 1/2007 – obsah CD

Cédéčko obsahuje plnou verzi multimediální encyklopedie Křížem krážem staletími. Také jsme pro vás připravili rubriky Hádanky a hlavolamy, Odinstalace, Zajímavosti a další.


Počítač pro každého 1/2007 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 1/2007 ve formátu PDF!


Obsah ročníku 2006

Stáhněte si přehlednou tabulku s výpisem všech článků, které vyšly na stránkách Počítače pro každého v roce 2006.


Počítač pro každého 25/2006

Hlavním tématem tohoto čísla je digitalizace obrázků. V článku, který se tomuto tématu věnuje, najdete přehledný test šesti skenerů a jednoho multifunkčního zařízení. Dále jsme pro vás připravili praktické srovnání bezplatných bezpečnostních programů (firewallů a šifrovacích programů) – většinu z nich si pak navíc můžete nainstalovat z přiloženého cédéčka. Poradíme vám, jak formátovat odstavce v textovém procesoru MS Word, jak řadit data v tabulce a kde na internetu hledat rady pro fotografy. Představíme vám extrémně štíhlý digitální fotoaparát, zajímavé CD/DVD tituly na našem trhu a zdařilý stylový telefon od LG.


Počítač pro každého 25/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, o Vánocích se většina z nás dívá na televizi více než kdy jindy. Hlavně v rodinách, kde jsou malé děti, jsou vánoční svátky ve znamení televizních pohádek. Televizní stanice se předhánějí v tom, kolik pohádek, filmů a zábavných pořadů na konci roku uvedou, a chudák divák potom nestačí přepínat kanály. Mnohé televizní přijímače běží v tomto období od rána do noci, zejména tehdy, když na vánoční prázdniny vyjde sychravé a blátivé počasí.


Počítač pro každého 25/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního pětadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 25/2006 – obsah CD

Na cédéčku najdete dvě plné verze – obchodně-budovatelskou strategickou hru Port Royale a aplikaci BB FlashBack Express (nástroj na vytváření videonávodů). Věnujeme se také programům pro diagnostiku počítače a nechybí ani zajímavosti, novinky a několik freewarových her.


Počítač pro každého 25/2006 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 25/2006 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 24/2006

Hlavním tématem tohoto čísla jsou programy poskytované zdarma a v článcích, které se tomuto tématu věnují, vám poradíme, které programy lze zdarma používat jako plnohodnotnou náhradu programů placených. Všechny představené programy jsou na dévédéčku přiloženém k časopisu! Dále vám v tomto čísle PPK poradíme, jak posílat e-maily s přílohou a jak levně telefonovat prostřednictvím internetu. Představíme vám dva zajímavé digitální fotoaparáty, velmi výkonnou počítačovou sestavu a notebook a také program InfoMapa, zahrnující podrobné digitální mapy ČR a SR, ve verzi 14.


Počítač pro každého 24/2006 – úvodník

Vážení čtenáři, zapisovací mechaniky CD nebo DVD patří ke standardní výbavě osobních počítačů a díky příznivým cenám médií je vypalování na stříbrné disky nejvýhodnějším způsobem zálohování dat. Tento způsob je zároveň i nejpohodlnější, pokud k vypalování použijete ty správné programy. Základní vypalovací nástroje vám nabídne operační systém Windows a pro běžnou práci vám zcela jistě postačí.


Počítač pro každého 24/2006 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah letošního čtyřiadvacátého vydání Počítače pro každého! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Tvorba www stránek