Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 3/2009

V posledních letech se součástí našeho života stalo několik dnes už téměř nepostradatelných přístrojů. Krom počítačů a mobilních telefonů to jsou nepochybně přenosné přehrávače hudby a videa, jež překročily hranice světa (mladých) technických nadšenců a jež dobývají území ovládané střední generací. A dokonce pronikají i mezi seniory. Rubriku Téma čísla v PPK 3/2009 jsme proto věnovali přehledu čtyřiceti nejlepších multimediálních přehrávačů. Navíc vám poradíme, jak oživit zdánlivě nefunkční (špatně funkční) starší MP3 přehrávač.


Počítač pro každého 3/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, digitální fotoaparáty se dávno staly běžnou výbavou většiny domácností a disky našich počítačů se rychle plní fotografiemi pořízenými při nejrůznějších příležitostech. Pokud i na vaše disky přibyla další dávka obrázků ze zimní dovolené, z vánočních svátků nebo z novoročních oslav, možná jste učinili novoroční předsevzetí, že si v množství neutříděných obrázků konečně uděláte pořádek.


Počítač pro každého 3/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD je sladěno s články o digitální fotografii, tudíž na něm naleznete rozsáhlou, protříděnou a vyzkoušenou sbírku programů pro správu, úpravu a prohlížení fotografií. Samozřejmě včetně praktických rad, jak ten či onen program nainstalovat či počeštit. Druhou velkou rubriku jsme pak věnovali převodu hudby a videa. Ale těšit se můžete i na mnoho dalších novinek a zajímavostí ze světa softwaru.


Počítač pro každého 3/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 3/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 2/2009

Z reklamních materiálů může člověk usoudit, že v dnešní době si lze pořídit extrémně rychlé internetové připojení, a to téměř zadarmo. Realita je však samozřejmě krutější. V rubrice Téma čísla jsme proto zmapovali aktuální nabídku největších poskytovatelů vysokorychlostního internetového připojení na českém trhu. Přidáme i rady, jak se při výběru nenechat napálit.


Počítač pro každého 2/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, nabídek rychlého připojení k internetu (setkáte se i s označením broadband neboli širokopásmové připojení) pro domácnosti přibývá, a uživatelé v některých lokalitách si dokonce mohou vybrat mezi několika technologiemi od různých poskytovatelů.


Počítač pro každého 2/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah druhého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2009 – obsah CD

Na přiloženém CD získáte zcela zdarma povedenou hru „Roboball“, u níž se pobaví nejen děti, ale i leckterý „dospělák“ rád nechá na chvíli práce a půjde se odreagovat do jedné z více než 80 bláznivých trojrozměrných (3D) úrovní. Výběry těch nejlepších zdarma dostupných programů jsme tentokrát zaměřili na oblast internetu a kancelářských prací.


Počítač pro každého 2/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 1/2009

Pokud si nechcete nechat ujít žádnou z pohádek, kterými nás ke konci roku televize zahrnují, je nejlepší volbou pořídit si DVD rekordér (s pevným diskem). Několik takových přístrojů – které navíc díky zabudovanému digitálnímu tuneru vyřeší problémy s digitalizací TV vysílání – vám představíme v rubrice Téma čísla PPK 1/2009. Dále se můžete těšit na test malého a levného notebooku, výkonného stolního PC, malých digitálních fotoaparátů a zajímavé GPS navigace. Podíváme se také na zoubek počítačům z bazaru – vyplatí se takový nákup?


Počítač pro každého 1/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, videorekordéry s kazetami VHS mají sice ještě své místo v leckterém obývacím pokoji, ale doba je zralá pro nahrávání filmů v digitální podobě na dévédéčka. Nahrává tomu i přechod na digitální TV vysílání a také přechod na širokoúhlý formát. Dnes si za přijatelnou cenu můžete pořídit přístroj, který dokáže nahrát televizní pořady nejen na DVD, ale i na vestavěný pevný disk.


Počítač pro každého 1/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah prvního vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 1/2009 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete tentokrát skutečný hit – výbornou hru na motivy skvělé ruské filmové pohádky Mrazík. Napraví se Ivan a získá krásnou Nastěnku za ženu? To záleží jen a jen na vás… Abychom nezůstali jen u teorie, doplnili jsme na CD také mnoho šikovných, zdarma dostupných a česky komunikujících programů – doporučujeme je v článku o vybavení počítače.


Počítač pro každého 1/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 1/2009 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek