Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 22/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 22/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 21/2009

Jak ušetřit za elektřinu? Odpověď na tuto otázku jsme zvolili jako hlavní téma PPK 21/2009: Podíváme se na běžnou spotřebu kancelářských zařízení, vysvětlíme, co znamená (v přepočtu na peníze), a přineseme několik užitečných rad, jak zbytečně vysoké účty snížit. Aby toho nebylo málo, můžete se těšit i na druhé velké téma: podrobného průvodce výběrem digitální videokamery. Po přečtení tohoto článku vás žádný prodejce už nenapálí!


Počítač pro každého 21/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, věděli jste, že existují podvodné programy, které se vydávají za bezpečnostní software, a přitom po instalaci váš počítač nejen neochrání, ale naopak jej nakazí nějakým škodlivým kódem? Pro mne osobně je tato informace poměrně nová a nepříjemně mě překvapila, stejně jako údaj o obrovském počtu takových programů.


Počítač pro každého 21/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah jedenadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 21/2009 – obsah CD

Přiložený disk obsahuje hodnotný bonus – plnou verzi programu SystemUp Undelete 2009. Tento program slouží k rychlé a jednoduché obnově souborů (omylem) smazaných nejen z pevných disků, ale i z USB flash disků, paměťových karet a podobně. Dále jsme připravili výběr těch nejlepších programů určených pro správu a úpravu hudby a pro archivaci a zálohování dat. Těšit se ale můžete i na pěkné hry.


Počítač pro každého 21/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 21/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 20/2009

Láká vás koupě snadno přenosného a levného mininotebooku (tzv. netbooku), ale bojíte se, zda bude takový počítač dostatečně pohodlný a výkonný? Do dvacátého vydání ročníku 2009 jsme proto zařadili podrobný test sedmi malých notebooků a mimoto se můžete těšit i na test třech zajímavých fotoaparátů, kamery nebo třeba také myši a tabletu pro nenáročné uživatele.


Počítač pro každého 20/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, tentokrát jsme za hlavní téma vydání zvolili velice atraktivní kategorii počítačů. Malé notebooky (říká se jim netbooky, protože slouží hlavně k práci v síti) mají hmotnost jen málo přesahující jeden kilogram (zpravidla váží kolem 1,5 kg včetně síťového napájecího adaptéru), půdorys menší než formát A4, celkem pohodlnou klávesnici a desetipalcový displej. Jejich výkon sice za dnešními stolními sestavami i za „velkými“ notebooky trochu zaostává, ale na běžnou práci s textovými dokumenty a s tabulkami, s elektronickou poštou a s internetem úplně stačí.


Počítač pro každého 20/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah dvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 20/2009 – obsah CD

Na přiloženém disku naleznete výbornou multimediální encyklopedii od renomovaného vydavatelství Dorling Kindersley. Encyklopedie vědy – chemie obsahuje mnoho zajímavých informací o fyzikálních stavech a jejich změnách, chemických prvcích a reakcích, molekulách a sloučeninách a dá vám nahlédnout do problematiky organické chemie. Program je samozřejmě v češtině. Kromě toho přinášíme výběr těch nejlepších a ověřených nástrojů pro bezdrátové sítě a těch nejlepších tapet a doplňků na plochu.


Počítač pro každého 20/2009 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 20/2009 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 19/2009

Přivezli jste si z letních dovolených a výletů zajímavá videa a chystáte se je během následujících týdnů a měsíců stříhat, upravovat, doplnit do nich popisy, efekty a podobně? Pak si určitě pořiďte PPK 19/2009! Připravili jsme pro vás nejen rady, co si se záběry počít, ale i konkrétní návody na použití dvou různých programů pro zpracování videa.


Počítač pro každého 19/2009 – úvodník

Vážení čtenáři, hlavním tématem tohoto vydání je zpracování videa v počítači. Připravili jsme pro vás nejen rady, co si po návratu z dovolené počít s tou spoustou natočených záběrů, ale i konkrétní návody na použití videoeditačních programů. Výběr nejlepších programů pro práci s videem najdete také na přiloženém cédéčku.


Počítač pro každého 19/2009 – obsah čísla

Prohlédněte si obsah devatenáctého vydání Počítače pro každého v roce 2009! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2009 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje hodnotný bonus: plnou verzi komplexního profesionálního bezpečnostního balíku PC Tools Internet Security 2009 s licencí na bezplatnou aktualizaci po dobu jednoho roku. V ceně časopisu tak získáte kvalitní program v hodnotě bezmála 1 000 Kč! Kromě toho naleznete na CD také výběr ověřených programů na zpracování videa a zálohování dat.


Tvorba www stránek