Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 6/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 6/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 5/2010

Nabídka přenosných přehrávačů je opravdu široká: Kromě miniaturních modelů určených k přehrávání hudby lze pořídit i rozměrnější zařízení, která zvládnou přehrávání videa a prohlížení fotografií. V aktuálním vydání přineseme detailní přehled 28 nejlepších modelů ze současné nabídky, přičemž vám samozřejmě poradíme, které modely vynikají a na co si dát při nákupu pozor. V druhém, rozsáhlejším testu jsme se podívali na komplexní bezpečnostní balíky. Pokud se chcete dozvědět, jak svůj počítač nejlépe ochránit, pořiďte si PPK 5/2010.


Počítač pro každého 5/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, o nutnosti zajistit počítač a data v něm uložená před různými škodlivými kódy a před útoky z internetu už dnes pochybuje málokdo. A tak si uživatelé už zpravidla nekladou otázku, zda nějaký bezpečnostní program použít, ale který si vybrat.


Počítač pro každého 5/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah pátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2010 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD získáte hned dva hodnotné bonusy – jednak balík bezpečnostních nástrojů Trustport Antivirus 2010, jednak dokumentární film Koně. Fanoušci hokeje jistě ocení excelovskou tabulku pro nadcházející olympijský turnaj.


Počítač pro každého 5/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 5/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 4/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, přílohou tohoto vydání je místo původně plánovaného CD mimořádně dévédéčko. Je to proto, že jsme pro vás připravili hned několik zajímavých bonusů a že ty bychom ani při nejlepší vůli na jedno cédéčko nedokázali vtěsnat.


Počítač pro každého 4/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah čtvrtého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2010 – DVD

Elektronická příloha PPK se na CD tentokrát nevešla, takže mimořádně přikládáme doslova „našlapané“ DVD. Těšit se můžete na archiv čtyř ročníků PPK ve formátu PDF, testovací verzi kancelářského balíku Microsoft Office Professional 2010 (je plně funkční do října 2010), překladové slovníky Magnus 2009 (angličtina, němčina, francouzština a ruština) a na filmový dokument s krátkým, ale výstižným názvem Kočky (představuje populární zvířata hned z několika hledisek – biologického, zeměpisného, historického i uměleckého).


Počítač pro každého 4/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma pět ukázkových článků z PPK 4/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 3/2010

V třetím letošním vydání se zaměříme na to, jak vylepšit stolní počítač nebo notebook. V rubrice Téma čísla vám představíme různé doplňky a zařízení, kterými můžete zefektivnit svoji práci, případně díky nimž si můžete užít s počítačem více zábavy. Samozřejmě že připojíme nezbytné tipy na nákup.


Počítač pro každého 3/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, jedním z hlavních témat tohoto vydání je digitalizace analogového videa. Možná že i vy máte doma sbírku videokazet s filmy nebo s rodinným videem a tuto videotéku byste rádi zachovali do budoucna. Kazety i jejich přehrávače však stárnou, a tak jsou namístě úvahy o tom, jak záznam převést do digitální podoby.


Počítač pro každého 3/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2010 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete hodnotný bonus – plnou verzi bezpečnostního balíku F-Secure Internet Security 2010. Jde o bezpečnostní balík nabízející komplexní ochranu před hrozbami z internetu. Program zajišťuje ochranu počítače v reálném čase, která na pozadí systému kontroluje všechny soubory, se kterými pracujete. Dále jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších programů pro práci s videem a výběr nástrojů na vylepšení chodu Windows.


Počítač pro každého 3/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 3/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek