Cesta: Archiv vydání


Počítač pro každého 12/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 12/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 11/2010

Zejména bulvární média ráda informují o obětech počítačové kriminality a zveličují hrozby, které ve virtuálním prostředí číhají. Počítačů a internetu se přitom rozhodně není třeba bát. Na druhou stránku jistá dávka opatrnosti a prevence je nanejvýš vhodná. Proto jsme se opět rozhodli podívat na téma bezpečnosti „od podlahy“, ale objektivně. V PPK 11/2010 vám poradíme, jak zabezpečit (nový) počítač. Neomezíme se však jen na kyberkriminalitu, ale podíváme se také na ochranu počítače před nehodami, přírodními živly, omyly uživatele a v neposlední řadě na ochranu dětí před nevhodným obsahem.


Počítač pro každého 11/2010 – úvodník

Je pochopitelné, že byste mohla být trochu obavy, protože nevíte, ale já jsem se lukrativní obchodní návrh spolecného zájmu se s Vámi podelit. Dostal jsem tvuj odkaz na muj dotaz na nekoho, kdo mi vyhovuje navržené obchodní vztah. Já jsem pan Patrick KW Chan, výkonný reditel a financní reditel v Hang Seng Bank Ltd jsem skryté podnikání návrh pro vás.


Počítač pro každého 11/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah jedenáctého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 11/2010 – obsah CD

Zdarma přiložený disk je opět naplněn zajímavým obsahem. Těšit se můžete na nástroj novaPDF 7 Lite Desktop, který umí vytvářet dokumenty formátu PDF a pracovat s nimi, dále na dokumentární film ze světa ryb a také na oblíbenou excelovskou tabulku k nadcházejícímu MS v ledním hokeji. V duchu ústředního tématu čísla nebudou chybět ani ty nejdůležitější bezpečnostní programy, jež by měl člověk nainstalovat ještě před připojením počítače k internetu.


Počítač pro každého 11/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 11/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 10/2010

Navigační přístroje se těší v posledních letech velké popularitě a s blížící se sezonou dovolených přicházejí výrobci s ještě schopnějšími a dostupnějšími přístroji. V hlavním tématu vydání jsme se tentokrát zaměřili na GPS navigace pro sport a volný čas, s nimiž se neztratíte ani v hlubokých lesích či na hřebenech hor. Popíšeme jejich vlastnosti a poradíme, podle čeho vybrat ten správný model. Představíme však třeba i zajímavý mobilní telefon s možností navigace.


Počítač pro každého 10/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, navigační přístroje GPS nám pomáhají najít správnou cestu nejenom při jízdě autem, ale i při pohybu v přírodě. Ať už chodíte pěšky, nebo jezdíte na kole, při vhodném použití správného navigačního zařízení (vybaveného odpovídající mapou) nikdy nezabloudíte. Tradiční orientace za pomoci papírové mapy a buzoly je dnes už přežitkem, i když jistě má své kouzlo (tyto nástroje mají mimo jiné tu výhodu, že v nich nikdy nedojdou baterie).


Počítač pro každého 10/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah desátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 10/2010 – obsah CD

Přiložené CD je našlapáno bezkonkurenčním obsahem. Přinášíme jednak plnou verzi snad nejlepšího zálohovacího programu pro domácí uživatele Acronis True Image Home 11, jednak poutavý dokumentární film ze světa hmyzu a také tři různé „elektronické kuchařky“ – programy plné zajímavých receptů.


Počítač pro každého 10/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 10/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 9/2010

Pěkné počasí posledních dní láká k výletům a též doba dovolených se k potěšení nás všech kvapem blíží. Pokud letos plánujete zvěčnit zajímavá místa a příjemné chvíle pomocí nové, kvalitnější výbavy, jistě oceníte podrobný test deseti fotoaparátů s velkým přiblížením (až 30x optický zoom). V redakčním testu jsme také důkladně potrápili tiskárnu a vyplýtvali celé nové zásobníky inkoustu a díky tomu vám můžeme říci, kolik přesně stojí domácí tisk fotografií. Konec lží a polopravd, PPK odhaluje tvrdou realitu!


Počítač pro každého 9/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, myslíte si, že data uložená na pevném disku vašeho počítače jsou v bezpečí? Doufám, že si to nemyslíte, protože disky bohužel nelze označit za absolutně bezporuchová zařízení. Disky se otáčejí obrovskou rychlostí a čtecí hlavičky rychle kmitají v minimální vzdálenosti od citlivé magnetické vrstvy. Působí tu nejen únava materiálu, ale i další vlivy...


Počítač pro každého 9/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah devátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 9/2010 – obsah CD

Hlavním bonusem bezplatného přiloženého disku je poutavá dobrodružná hra Natalie Brooks – záhada domu pokladů. Znáte záhadnější místo, než je starý dům plný skrytých místností a tajných chodeb? V této nenásilné hře pro děti i dospělé pomozte sympatické hlavní hrdince vyřešit tajemství starobylého rodinného sídla. Ale to není zdaleka vše: Přinášíme vám také plnou verzi profesionálního zálohovacího nástroje Paragon Backup and Recovery 10 SE a velmi zajímavý dokumentární film Ptáci.


Tvorba www stránek