Cesta: Archiv vydání / 2012 / 04


Počítač pro každého 4/2012 (30.1.2012)

Počítač pro každého 4/2012Hlavním tématem tohoto vydání je propojování počítačů v domácí síti. Poradíme čtenářům, jak sdílet tiskárnu, jak vytvořit centrální úložiště dat a jak v televizoru přehrávat filmy uložené v počítačích. představíme také několik zajímavých zařízení, která lze do domácí sítě připojit.

V dalších článcích najdete tipy na bezpečnostní programy vhodné pro každou příležitost a recenze výkonných notebooků, multifunkční tiskárny, videokamery vhodné do auta a rozhlasového přijímače, který přehrává rádia z internetu.

Podrobně se věnujeme výhodám a problémům příjmu kabelové a satelitní televize a také problematice vhodného obsahu pro televizory s vysokým rozlišením.

Praktické návody v rubrice Jak na to jsou věnovány opravám fotografií v programu Zoner Photo Studio, hledání a opravě chyb ve vzorcích v Excelu, přehrávání internetových televizí, šifrování dat či tomu, jak dostat elektronickou podobu PPK do mobilního telefonu. Najdete tu i přehled nejužitečnějších klávesových zkratek, které můžete použít v MS Wordu.

Na přiloženém CD najdete kompletní loňský ročník PPK v elektronické podobě (PDF), doplněný o možnost fulltextového vyhledávání. Dále je tu výběr bezplatných programů na zabezpečení počítače a několik šikovných přehrávačů internetového televizního vysílání.

Tvorba www stránek