Cesta: Archiv vydání / 2011


Počítač pro každého 16/2011

Léto je mimo jiné čas fotografování. Domácí zpracování snímků se přitom za poslední roky přesunulo z improvizované černé komory na osobní počítač. V rubrice Téma čísla proto představíme bezplatné programy pro komplexní práci s fotografiemi, dále univerzální prohlížeče, praktické editory i nástroje pro dávkové úpravy snímků. Ušetříte si tak zaneřádění počítače při zkoušení, co který nástroj umí.


Počítač pro každého 16/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, prázdniny a dovolené jsou v plném proudu, a tak se disky našich počítačů plní spoustou nových fotografií. Teď je vhodná doba na to, abyste své snímky při dobré paměti zpracovali. Je třeba je prohlédnout, ty nepovedené a duplicitní vyřadit a ostatní roztřídit a vhodně pojmenovat. Vybrané fotografie možná budete chtít ještě upravit, retušovat a případně oříznout a připravit je k tisku nebo k zařazení do elektronických fotoalb.


Počítač pro každého 16/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah šestnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší výběr redakcí otestovaných a ve většině případů česky komunikujících programů pro práci s digitálními fotografiemi. Připravili jsme širokou, přesto pečlivě protříděnou nabídku nejlepších prohlížečů, fotoalb, editorů i dalších nástrojů. Samozřejmě zbylo místo i na novinky ze světa softwaru a na další oblíbené rubriky.


Počítač pro každého 16/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 15/2011

Po půl roce opět přinášíme odpovědi na 50 otázek, které v uplynulých měsících nejvíce trápily čtenáře PPK. Srozumitelné a zároveň vyčerpávající rady jsou roztříděny do pěti tematických okruhů: na hardware, software, Windows, internet a bezpečnost. V PPK 15/2011 však nechybí ani oblíbená rubrika Poradna, ve které naleznete další užitečné rady a tipy.


Počítač pro každého 15/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, v duchu pořekadla „dobrá rada nad zlato“ vám i v tomto vydání nabízíme padesát rad formou odpovědí na vaše dotazy. Najdete je v rubrice Téma čísla na stranách 10–15. Chystáte-li se o prázdninách na cesty, možná uvítáte přehled automobilových navigací levnější kategorie. Uvidíte, že i cenově dostupné přístroje mají uživateli co nabídnout...


Počítač pro každého 15/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah patnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 15/2011 – obsah CD

Přiložené CD obsahuje dva hodnotné bonusy. Je to jednak profesionální OCR program ABBYY FineReader 6.0 Sprint, pomocí něhož snadno převedete naskenované dokumenty do elektronické podoby, jednak druhý díl filmového dokumentu Česká kaprařina, v němž vám Karel Nikl předvede, jak se chytají kapři v zimě, kde je hledat, jak mnoho je krmit a jakou montáž je třeba navázat. Přinášíme též výběr ověřených bezplatných nástrojů pro snazší stahování z internetu.


Počítač pro každého 15/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva kázkové články z PPK 15/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 14/2011

Počítače mají velmi široké využití a tomu odpovídá i široká nabídka jejich různých typů. Nechcete-li se při výběru počítače spálit, je velmi důležité ujasnit si, jaký typ počítače potřebujete. V PPK 14/2011 proto rubriku Téma čísla obsadil průvodce jednotlivými typy počítačů. Objasníme vám, co který název znamená, pro koho (ne)jsou různé typy počítačů vhodné, dozvíte se též o výhodách a nevýhodách jednotlivých řešení. Přidáme i orientační ceník a tipy na zajímavé sestavy z aktuálních nabídek prodejců.


Počítač pro každého 14/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, je dobře známo, že pohled na vodní hladinu uklidňuje. Pobyt u vody je v letních měsících vůbec velmi příjemný a našemu zdraví, hlavně tomu duševnímu, prospěšný. Možná proto je mezi námi tolik rybářů. Jestliže je rybaření i vaším koníčkem, určitě vás potěší jeden z bonusů na přiloženém cédéčku. Připravili jsme pro vás první díl filmu Česká kaprařina. Rybáři, kteří se chtějí zdokonalit v lovu kaprů, mají jedinečnou příležitost se mnohé přiučit.


Počítač pro každého 14/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah čtrnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje kromě sbírky nástrojů zajišťujících první pomoc pro počítač také dva hodnotné bonusy. Jednak to je publikace Půvabné vyhlídky na Čechy, která zavede čtenáře na desítky zajímavých vyhlídkových míst, rozložených po celém území Čech, jednak to je první díl filmového dokumentu Česká kaprařina, v němž vám Karel Nikl předvede svoji strategii v lovu kapra po celou sezonu od jara do zimy. Podíváte se jak na řeky, tak i na naše rybníky.


Počítač pro každého 14/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva kázkové články z PPK 14/2011 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek