Cesta: Archiv vydání / 2011


Počítač pro každého 19/2011

Přestože většinu činností lze zvládnout pomocí nástrojů bezplatných nebo obsažených v rámci instalace operačního systému, do některých programů se vyplatí investovat. A protože víme, které to jsou, v rubrice Téma čísla vám představíme 20 nejlepších placených programů. Dozvíte se, co umí, kdo a proč by si je měl pořídit a v čem jsou výjimečné. Do výběru jsme zařadili nástroje z různých oblastí: od bezpečnosti přes práci s multimédii až po diagnostiku počítače.


Počítač pro každého 19/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, na stránkách našeho časopisu vám pravidelně doporučujeme programy, které můžete získat a používat zdarma. Bez nadsázky se dá říci, že běžný domácí nebo kancelářský počítač lze kompletně vybavit bezplatným softwarem. Jak je tedy možné, že někdo programy ještě kupuje? Je to proto, že v mnoha případech je pohodlnější zaplatit za program, který nabízí právě ty funkce, které potřebujete...


Počítač pro každého 19/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah devatenáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 19/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD je vynikajícím doplňkem zejména návodové části časopisu. Obsahuje totiž soubor redakcí vyzkoušených praktických nástrojů pro práci s hudbou a zvuky. Pečlivě utříděný výběr samozřejmě nepostrádá vyčerpávající popisy jednotlivých nástrojů. To abyste neinstalovali něco zbytečně. Dále se můžete těšit na výběr bezpečnostních nástrojů a na nové verze populárních nástrojů ze všech oblastí.


Počítač pro každého 19/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 19/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 18/2011

Ať už chcete kontrolovat, co dělají u počítače – zejména na internetu – menší děti, nebo se bojíte, že vládu nad počítačem převezme bystrý odrostlejší potomek a na vás zbyde omezený uživatelský účet, rozhodně si nezapomeňte pořídit a přečíst PPK 18/2011. Rubriku Téma čísla jsme totiž tentokrát věnovali problematice rodičovské kontroly. Místo zbylo i na související problematiku tvorby kvalitních hesel a jejich správy.


Počítač pro každého 18/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, s nástupem ratolestí do školních lavic mnozí rodiče uvažují o tom, jak školáka nebo studenta vybavit vhodným počítačem. Vedle populárních notebooků a netbooků jsou zajímavou volbou stolní počítače z kategorie „all-in-one“, tedy takové, které jsou celé vestavěny v těle monitoru. Přečtěte si redakční test čtyř počítačů této kategorie.


Počítač pro každého 18/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah osmnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 18/2011 – DVD

K PPK 18/2011 dostanete zdarma nikoli CD, ale hned DVD plné užitečných nástrojů a pěkných bonusů. Například v simulátoru EEP Virtuální železnice 5.0 můžete pouhým kliknutím myší plánovat, navrhovat, vytvářet a řídit komplexní prostředí, v nichž se pohybují naprosto přesné kopie lokomotiv a vagonů!


Počítač pro každého 18/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 18/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 17/2011

Počítač je velmi dobrý sluha, ale pokud se v něm něco porouchá, dokáže být velmi zlobivý pacient. V PPK 17/2011 proto přinášíme příručku první pomoci – 50 rad, jejichž pomocí vyřešíte nejběžnější havárie a problémy počítače. V pěti kapitolách se dozvíte, jak řešit problémy s programy, havárie operačního systému, selhání hardwaru, problémy s internetovým připojením a jak zachraňovat cenná data.


Počítač pro každého 17/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, když počítač nedělá, co dělat má, a dělá něco, co by dělat neměl, případně když nefunguje vůbec, je každá dobrá rada drahá. Zpravidla není po ruce nikdo, kdo by vám pomohl, a většinou nefunguje ani přístup k internetu, na němž by se pomoc dala najít. Pro tyto případy vám přinášíme soubor rad, jak odstranit nejčastější problémy a co dělat v různých krizových situacích.


Počítač pro každého 17/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah sedmnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 17/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje hodnotný bonus, totiž plnou verzi profesionálního antivirového programu TrustPort USB Antivirus 2012. Výhodou tohoto nástroje je, že se neinstaluje přímo do počítače, ale na flash disk nebo na paměťovou kartu. Můžete pak kontrolovat jakýkoli počítač, aniž byste do něj cokoli instalovali. V duchu témat časopisu získáte také výběr nejlepších, redakcí ověřených programů pro zpracování videa a nástrojů zajišťujících počítači první pomoc.


Počítač pro každého 17/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 17/2011 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek