Cesta: Archiv vydání / 2011


Počítač pro každého 22/2011

Hlavním tématem dvaadvacátého letošního vydání časopisu Počítač pro každého jsou filmy a hudba z internetu. Přinášíme tipy na internetové stránky, z nichž lze stahovat nebo na nichž lze přehrávat hudbu, filmy, video, televizní a rozhlasové vysílání. Podívali jsme se též na to, čím musí být počítač vybaven, aby přehrávání bylo bezproblémové. V neposlední řadě dojde i na otázky spojené s problematikou autorských práv.


Počítač pro každého 22/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, s trochou nadsázky lze říci, že veškerá hudební, filmová a televizní tvorba, která kdy byla zaznamenána, je dnes k dispozici v digitální podobě někde na internetu. Neznamená to však, že jakýkoli film nebo hudební nahrávku můžeme mít všichni hned, legálně a zadarmo...


Počítač pro každého 22/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah dvaadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 22/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší výběr těch nejlepších, redakcí ověřených programů pro vypalování optických disků a dále nástrojů pro stahování videí z internetových videoportálů a programů pro snazší poslech internetových rádií. Přinášíme též funkčně neomezenou zkušební (50denní) verzi nejnovější verze populárního programu Zoner Photo Studio.


Počítač pro každého 22/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 22/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 21/2011

Data jsou zpravidla cennější než počítač, v němž jsou uložena. Do rubriky Téma čísla jsme proto připravili 25 ověřených tipů na práci s daty. Poradíme vám, jak data utřídit a jak je snadno prohledávat. Podíváme se na přenos dat na fyzických médiích i na přenos uskutečněný prostřednictvím internetu. Řeč bude také o tom, jak data zálohovat a jak předejít jejich ztrátě. Stranou nezůstane šifrování dat ani jejich bezpečné mazání.


Počítač pro každého 21/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, všichni víme, že data jsou zpravidla cennější než počítač, v němž jsou uložena. Data však musí být zaručeně k dispozici, vždy když je uživatel potřebuje, jinak jsou i ta nejcennější data k ničemu. Ať už jde o fotografie z dovolené, nebo o e-mailovou korespondenci, anebo třeba o záznamy z účetnictví, data musí být uložena tak, abyste je v případě potřeby snadno našli, aby se minimalizovalo riziko jejich poškození nebo ztráty a aby se k nim nedostal nikdo nepovolaný...


Počítač pro každého 21/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah jednadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 21/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší šachový simulátor Grand Master Chess, který zaručeně pobaví jak úplné začátečníky, tak zkušené šachisty. Hrát můžete jak proti počítači s různými úrovněmi obtížnosti, tak proti skutečným protihráčům. Na CD dále naleznete výběr redakcí prověřených programů pro správu, ochranu a zálohování dat a stejně tak výběr nejlepších programů kancelářských.


Počítač pro každého 21/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 21/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 20/2011

Mobilní telefon bez fotoaparátu si už ani neumíme představit. Rubriku Téma čísla v PPK 20/2011 jsme proto věnovali právě fotografování mobilním telefonem. Dozvíte se, jak si fotomobil vybrat a na co si dát při výběru pozor. Nebude chybět ani představení několika zajímavých přístrojů. Poradíme vám také užitečné triky pro fotografování mobilním telefonem i pro následnou úpravu a správu „mobilních“ fotografií.


Počítač pro každého 20/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, počítače nám stále častěji slouží nikoli ke zpracování dat a ke složitým výpočtům, což byl původní účel těchto strojů, ale jako nástroj ke komunikaci, k zábavě a k získávání informací všeho druhu. Díky tomu se počítače stávají součástí našeho každodenního života, a proto už nestačí mít počítač doma nebo v kanceláři. Jeho služby často potřebujeme i mimo domov a v době, kdy nesedíme u pracovního stolu...


Počítač pro každého 20/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah dvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 20/2011 – obsah CD

Přiložené CD obsahuje bezplatný profesionální bezpečnostní nástroj F-Secure Internet Security 2011, který vyniká vysokým výkonem při odhalování a ničení bezpečnostních hrozeb, ale i jednoduchou správou a inteligentní počáteční konfigurací. Je tedy zajímavou volbou i pro nezkušené uživatele. Dále na CD naleznete výběr redakcí prověřených komunikačních programů a správců souborů.


Počítač pro každého 20/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 20/2011 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek