Cesta: Archiv vydání / 2011 / 24


Počítač pro každého 24/2011

Ač se to nezdá, Vánoce pomalu klepou na dveře. Proto rubriku Téma čísla v PPK 24 již tradičně zaberou tipy na dárky pro uživatele počítačů. Redaktoři PPK vybrali to nejlepší, co je aktuálně na trhu. Těšit se můžete také na srovnávací test LCD televizorů a na recenze dalších zajímavých zařízení, například na recenzi tabletu, notebooku a kompaktního fotoaparátu s velkým přiblížením.


Počítač pro každého 24/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, ačkoli toto vydání vychází ještě v listopadu, už teď vám nabízíme tipy na vhodné vánoční dárky. Chystáte-li se totiž své blízké potěšit něčímu žitečným, je třeba se nad výběrem dárků včas zamyslet, abyste je včas stačili nejen vybrat, ale i nakoupit. Věříme, že vám naše tipy pomohou v rozhodování – vybírali jsme produkty, které nám prošly rukama a které můžeme doporučit.


Počítač pro každého 24/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah čtyřiadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 24/2011 – obsah DVD

PPK 24 přináší po čase opět DVD přílohu! Těšit se můžete na videokuchařku Jak vaří Češi, konkrétně na díl Domácí zabijačka. Průvodcem vám bude Miroslav Donutil. Dále přinášíme deset velmi pěkných her, kupříkladu závodní simulátor BMW M3 Challenge. Chybět nebude ani výběr těch nejlepších, redakcí ověřených programů v českém jazyce.


Počítač pro každého 24/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 24/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek