Cesta: Archiv vydání / 2011 / 22


Počítač pro každého 22/2011

Hlavním tématem dvaadvacátého letošního vydání časopisu Počítač pro každého jsou filmy a hudba z internetu. Přinášíme tipy na internetové stránky, z nichž lze stahovat nebo na nichž lze přehrávat hudbu, filmy, video, televizní a rozhlasové vysílání. Podívali jsme se též na to, čím musí být počítač vybaven, aby přehrávání bylo bezproblémové. V neposlední řadě dojde i na otázky spojené s problematikou autorských práv.


Počítač pro každého 22/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, s trochou nadsázky lze říci, že veškerá hudební, filmová a televizní tvorba, která kdy byla zaznamenána, je dnes k dispozici v digitální podobě někde na internetu. Neznamená to však, že jakýkoli film nebo hudební nahrávku můžeme mít všichni hned, legálně a zadarmo...


Počítač pro každého 22/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah dvaadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 22/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší výběr těch nejlepších, redakcí ověřených programů pro vypalování optických disků a dále nástrojů pro stahování videí z internetových videoportálů a programů pro snazší poslech internetových rádií. Přinášíme též funkčně neomezenou zkušební (50denní) verzi nejnovější verze populárního programu Zoner Photo Studio.


Počítač pro každého 22/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 22/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek