Cesta: Archiv vydání / 2011 / 21


Počítač pro každého 21/2011

Data jsou zpravidla cennější než počítač, v němž jsou uložena. Do rubriky Téma čísla jsme proto připravili 25 ověřených tipů na práci s daty. Poradíme vám, jak data utřídit a jak je snadno prohledávat. Podíváme se na přenos dat na fyzických médiích i na přenos uskutečněný prostřednictvím internetu. Řeč bude také o tom, jak data zálohovat a jak předejít jejich ztrátě. Stranou nezůstane šifrování dat ani jejich bezpečné mazání.


Počítač pro každého 21/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, všichni víme, že data jsou zpravidla cennější než počítač, v němž jsou uložena. Data však musí být zaručeně k dispozici, vždy když je uživatel potřebuje, jinak jsou i ta nejcennější data k ničemu. Ať už jde o fotografie z dovolené, nebo o e-mailovou korespondenci, anebo třeba o záznamy z účetnictví, data musí být uložena tak, abyste je v případě potřeby snadno našli, aby se minimalizovalo riziko jejich poškození nebo ztráty a aby se k nim nedostal nikdo nepovolaný...


Počítač pro každého 21/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah jednadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 21/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší šachový simulátor Grand Master Chess, který zaručeně pobaví jak úplné začátečníky, tak zkušené šachisty. Hrát můžete jak proti počítači s různými úrovněmi obtížnosti, tak proti skutečným protihráčům. Na CD dále naleznete výběr redakcí prověřených programů pro správu, ochranu a zálohování dat a stejně tak výběr nejlepších programů kancelářských.


Počítač pro každého 21/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 21/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek