Cesta: Archiv vydání / 2011 / 17


Počítač pro každého 17/2011

Počítač je velmi dobrý sluha, ale pokud se v něm něco porouchá, dokáže být velmi zlobivý pacient. V PPK 17/2011 proto přinášíme příručku první pomoci – 50 rad, jejichž pomocí vyřešíte nejběžnější havárie a problémy počítače. V pěti kapitolách se dozvíte, jak řešit problémy s programy, havárie operačního systému, selhání hardwaru, problémy s internetovým připojením a jak zachraňovat cenná data.


Počítač pro každého 17/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, když počítač nedělá, co dělat má, a dělá něco, co by dělat neměl, případně když nefunguje vůbec, je každá dobrá rada drahá. Zpravidla není po ruce nikdo, kdo by vám pomohl, a většinou nefunguje ani přístup k internetu, na němž by se pomoc dala najít. Pro tyto případy vám přinášíme soubor rad, jak odstranit nejčastější problémy a co dělat v různých krizových situacích.


Počítač pro každého 17/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah sedmnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 17/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje hodnotný bonus, totiž plnou verzi profesionálního antivirového programu TrustPort USB Antivirus 2012. Výhodou tohoto nástroje je, že se neinstaluje přímo do počítače, ale na flash disk nebo na paměťovou kartu. Můžete pak kontrolovat jakýkoli počítač, aniž byste do něj cokoli instalovali. V duchu témat časopisu získáte také výběr nejlepších, redakcí ověřených programů pro zpracování videa a nástrojů zajišťujících počítači první pomoc.


Počítač pro každého 17/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 17/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek