Cesta: Archiv vydání / 2011 / 16


Počítač pro každého 16/2011

Léto je mimo jiné čas fotografování. Domácí zpracování snímků se přitom za poslední roky přesunulo z improvizované černé komory na osobní počítač. V rubrice Téma čísla proto představíme bezplatné programy pro komplexní práci s fotografiemi, dále univerzální prohlížeče, praktické editory i nástroje pro dávkové úpravy snímků. Ušetříte si tak zaneřádění počítače při zkoušení, co který nástroj umí.


Počítač pro každého 16/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, prázdniny a dovolené jsou v plném proudu, a tak se disky našich počítačů plní spoustou nových fotografií. Teď je vhodná doba na to, abyste své snímky při dobré paměti zpracovali. Je třeba je prohlédnout, ty nepovedené a duplicitní vyřadit a ostatní roztřídit a vhodně pojmenovat. Vybrané fotografie možná budete chtít ještě upravit, retušovat a případně oříznout a připravit je k tisku nebo k zařazení do elektronických fotoalb.


Počítač pro každého 16/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah šestnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 16/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší výběr redakcí otestovaných a ve většině případů česky komunikujících programů pro práci s digitálními fotografiemi. Připravili jsme širokou, přesto pečlivě protříděnou nabídku nejlepších prohlížečů, fotoalb, editorů i dalších nástrojů. Samozřejmě zbylo místo i na novinky ze světa softwaru a na další oblíbené rubriky.


Počítač pro každého 16/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 16/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek