Cesta: Archiv vydání / 2011 / 14


Počítač pro každého 14/2011

Počítače mají velmi široké využití a tomu odpovídá i široká nabídka jejich různých typů. Nechcete-li se při výběru počítače spálit, je velmi důležité ujasnit si, jaký typ počítače potřebujete. V PPK 14/2011 proto rubriku Téma čísla obsadil průvodce jednotlivými typy počítačů. Objasníme vám, co který název znamená, pro koho (ne)jsou různé typy počítačů vhodné, dozvíte se též o výhodách a nevýhodách jednotlivých řešení. Přidáme i orientační ceník a tipy na zajímavé sestavy z aktuálních nabídek prodejců.


Počítač pro každého 14/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, je dobře známo, že pohled na vodní hladinu uklidňuje. Pobyt u vody je v letních měsících vůbec velmi příjemný a našemu zdraví, hlavně tomu duševnímu, prospěšný. Možná proto je mezi námi tolik rybářů. Jestliže je rybaření i vaším koníčkem, určitě vás potěší jeden z bonusů na přiloženém cédéčku. Připravili jsme pro vás první díl filmu Česká kaprařina. Rybáři, kteří se chtějí zdokonalit v lovu kaprů, mají jedinečnou příležitost se mnohé přiučit.


Počítač pro každého 14/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah čtrnáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 14/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje kromě sbírky nástrojů zajišťujících první pomoc pro počítač také dva hodnotné bonusy. Jednak to je publikace Půvabné vyhlídky na Čechy, která zavede čtenáře na desítky zajímavých vyhlídkových míst, rozložených po celém území Čech, jednak to je první díl filmového dokumentu Česká kaprařina, v němž vám Karel Nikl předvede svoji strategii v lovu kapra po celou sezonu od jara do zimy. Podíváte se jak na řeky, tak i na naše rybníky.


Počítač pro každého 14/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva kázkové články z PPK 14/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek