Cesta: Archiv vydání / 2011 / 12 / Počítač pro každého 12/2011


Počítač pro každého 12/2011 (23. 5. 2011)

Pokud se rozhodujete, kterou tiskárnu si domů pořídit, bude se vám hodit několik rad, podle kterých kritérií se máte řídit. Dozvíte se je v článku Jak vybrat vhodnou tiskárnu v PPK 12/2011. Zmapovali jsme také současnou nabídku digitálních videokamer. Přehled 77 modelů v cenách od 4 do 44 tisíc korun je samozřejmě doplněn praktickými tipy pro výběr i nákup.

Léto a s ním vysoké teploty se blíží. Většinu lidí to potěší, ale pro notebooky to znamená měsíce utrpení. V tomto vydání se dozvíte, proč a jak vysoké teploty notebookům škodí a jak přenosné počítače co nejlépe ochladit. Odpovíme také na otázky ohledně internetu v mobilním telefonu, přidáme přehled zajímavých mobilních internetových aplikací a zaměříme se třeba také na problematiku on-line zálohování / ukládání dat. Dozvíte se, které služby stojí za pozornost a kdo je nejlépe využije.

V praktických návodech vás naučíme převádět filmová (seriálová) DVD do videosouborů, ovládat a spravovat mobilní telefon z počítače, poradíme též, jak vyřešit problémy s přehráváním videa nebo hudby. Dozvíte se i užitečné triky pro práci s tabulkami a chybět nebude ani pokračování kurzu práce s Windows pro úplné začátečníky.

K PPK 12/2011 nedostanete jako přílohu CD, ale za stejnou cenu rovnou DVD plné užitečných nástrojů. Za všechny zmiňme čtyři hodnotné bonusy, tedy plné verze jinak placených produktů: Je to aktuální mapa Prahy a autoatlas České republiky InfoMapa 2011, nádherně graficky zpracovaná dobrodružná hra Cesta kolem světa za 80 dní, další díl videokuchařky Jak vaří Češi (kachna na medovině) a multimediální průvodce Královská cesta.


Tvorba www stránek