Cesta: Archiv vydání / 2011 / 12


Počítač pro každého 12/2011

Pokud se rozhodujete, kterou tiskárnu si domů pořídit, bude se vám hodit několik rad, podle kterých kritérií se máte řídit. Dozvíte se je v článku Jak vybrat vhodnou tiskárnu v PPK 12/2011. Zmapovali jsme také současnou nabídku digitálních videokamer. Přehled 77 modelů v cenách od 4 do 44 tisíc korun je samozřejmě doplněn praktickými tipy pro výběr i nákup.


Počítač pro každého 12/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, přílohou tohoto vydání je po čase opět DVD a i tentokrát na něm najdete spoustu užitečných programů. Na své si přijdou především všichni ti, kteří rádi cestují. Jedním ze čtyř exkluzivních bonusů na DVD je totiž plná verze aktuální mapy Prahy a autoatlasu České republiky, a to v podobě programu InfoMapa 2011 od společnosti PJsoft. Tento program obsahuje nejenom mapové podklady, ale především obrovskou databázi adres a informací o nejrůznějších bodech zájmu, doplněnou o široké možnosti vyhledávání. Program je tedy ideálním nástrojem pro plánování vašich cest.


Počítač pro každého 12/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah dvanáctého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 12/2011 – DVD

K PPK 12/2011 nedostanete jako přílohu CD, ale za stejnou cenu rovnou DVD plné užitečných nástrojů. Za všechny zmiňme čtyři hodnotné bonusy, tedy plné verze jinak placených produktů: Je to aktuální mapa Prahy a autoatlas České republiky InfoMapa 2011, nádherně graficky zpracovaná dobrodružná hra Cesta kolem světa za 80 dní, další díl videokuchařky Jak vaří Češi (kachna na medovině) a multimediální průvodce Královská cesta.


Počítač pro každého 12/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva kázkové články z PPK 12/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek