Cesta: Archiv vydání / 2011 / 05


Počítač pro každého 5/2011

Hudba je v počítačích jako doma. Není divu, vždyť pomocí počítače ji lze snadno nejen přehrávat, ale např. i uchovávat, třídit a převádět mezi jednotlivými formáty. Jenže jak do počítače dostat hudbu nahranou na vinylových deskách? Právě na to se zaměříme v PPK 5/2011. Dozvíte se, jak digitalizovat hudbu nahranou na starých nosičích a kde a jak hudbu legálně stahovat z internetu.


Počítač pro každého 5/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, prohlížíte si občas zažloutlé fotografie ve starém rodinném albu? A pamatujete si všechny ty tváře a jména prastrýců a babiček, víte, kdy a kde žili a co dělali? Pokud vás zajímá historie vlastní rodiny a osudy vašich předků, zkuste se do toho pustit systematicky a sestavte si rodokmen. Je to nejen velká móda posledních let, ale hlavně výborná zábava na sychravé předjarní dny a dlouhé večery. Abyste se v pavučině rodinných vztahů neztratili, pomůže vám s tím počítač.


Počítač pro každého 5/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah pátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 5/2011 – obsah CD

Plná verze nástroje Migration Kit for Windows 7, skládajícího se z aplikací O&O DiskImage 4.1 Professional a PCmover Professional 5, si bez problémů poradí s kompletní migrací ze starších verzí operačních systémů Windows na nejnovější systém Windows 7. Přechod za pomoci tohoto nástroje bude bezbolestný. Na zdarma přiloženém CD vám přineseme i vyzkoušené užitečné programy pro práci s hudbou a zajímavé doplňky pro Windows.


Počítač pro každého 5/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 5/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek