Cesta: Archiv vydání / 2011 / 03


Počítač pro každého 3/2011

Rok se s rokem sešel, a tak je opět čas na rekapitulaci a na zodpovězení nejčastějších dotazů čtenářů PPK v uplynulých dvanácti měsících. Tentokrát jsem vybrali celkem 50 nejfrekventovanějších dotazů z pěti různých oblastí (hardware, internet, Windows, digitální fotografie a bezpečnost) a přinášíme na ně jasné, jednoznačné a každému člověku srozumitelné odpovědi.


Počítač pro každého 3/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, do tohoto vydání jsme připravili padesát nejčastějších dotazů, které nám posíláte do rubriky Listárna. Těší nás důvěra, s níž se na nás obracíte o radu a o pomoc, a snažíme se nabízet vám taková řešení, která opravdu pomohou. Dotazů je však mnohem víc, než kolik se jich vejde na pravidelnou dvoustránku v zadní části časopisu, navíc ne každý čtenář má k dispozici všechna starší vydání PPK. A tak vždy jednou za čas shromáždíme větší dávku odpovědí na dotazy, které se ve vašich dopisech nejčastěji opakují, a předkládáme je v podobě většího celku.


Počítač pro každého 3/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD obsahuje druhý díl souboru zvukových nahrávek Nejkrásnější české pohádky, pověsti a bajky. Poslechnout si můžete například pohádky Ječmínek, O třech sestrách, Potrestaná závist nebo Tři zlatá péra. Tato poutavá vyprávění pro chvíle pohody jsou vhodná pro domácí kino, MP3 přehrávač, počítač nebo autorádio s podporou pro MP3. Nechybí ani výběr nových verzí nejlepších bezplatných programů, tentokrát zaměřených na komunikaci a na práci s grafikou.


Počítač pro každého 3/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 3/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek