Cesta: Archiv vydání / 2011 / 02


Počítač pro každého 2/2011

Smazali jste omylem povedenou fotografii? Pořídili jste řadu pěkných snímků, a počítač teď odmítá přečíst paměťovou kartu? Netřeba hned datům strojit pohřeb. V PPK 2/2011 vám poradíme, jak zachránit nejen fotografie, ale i další důležitá data. Zaměříme se také na to, jak podobným svízelným situacím předcházet, a představíme i často opomíjenou možnost profesionální obnovy dat.


Počítač pro každého 2/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, také jste si na začátku nového roku slíbili, že letos uděláte něco pro sebe nebo pro své okolí? Že přestanete kouřit nebo se zbavíte jiných zlozvyků anebo že začnete sportovat? S těmito předsevzetími vám nepomůžeme, i když vám držíme palce, aby se je podařilo dodržet. Jestliže však chcete stabilizovat nebo vylepšit svůj rodinný rozpočet, v tom vám už pomoci můžeme.


Počítač pro každého 2/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah druhého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2011 – obsah CD

Přiložené CD obsahuje hned dva bonusy: Přineseme soubor zvukových nahrávek „Nejkrásnější pohádky, pověsti a bajky – I. díl“, který poskytne spoustu zábavy šikovným předškolákům i zvídavým školákům, a poslechnout si můžete například i pohádky Sůl nad zlato, O hloupém Honzovi nebo Červená karkulka. Těšit se můžete také na profesionální bezpečnostní nástroj Emsisoft Emergency Kit. Ten se neinstaluje, stačí jej spustit, a nástroj zkontroluje celý počítač, zda neobsahuje spyware, malware, trojské koně nebo další škůdce.


Počítač pro každého 2/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2011 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek