Cesta: Archiv vydání / 2011


Počítač pro každého 25/2011

V posledním letošním vydání PPK přineseme ještě jednou tipy na vánoční dárky: Tentokrát jde však především o zařízení určená pro zábavu, takže většina tipů zaujme i ty jednotlivce, kteří se s počítačem moc nekamarádí. Dále se můžete těšit na redakční test levných videokamer (v cenách do 6 000 Kč) a na představení několika tabletů, které konkurují populárnímu iPadu.


Počítač pro každého 25/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, pár dní před uzávěrkou tohoto vydání nás nemile překvapily některé antivirové programy. Začaly označovat za nebezpečný jeden soubor na našich CD a DVD. Mnozí čtenáři po vložení DVD z minulého PPK obdrželi varování, že na disku je zavirovaný soubor, a ovládací rozhraní bylo zablokováno...


Počítač pro každého 25/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah pětadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 25/2011 – obsah CD

Zdarma přiložené CD přináší sbírku redakcí vyzkoušených a ověřených programů, jimiž si můžete vylepšit svoje Windows, a také balík programů, které využijete v domácí počítačové síti. To ale rozhodně není vše, místo zbylo i na nové verze populárních nástrojů a na nové zajímavé nástroje.


Počítač pro každého 25/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 25/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 24/2011

Ač se to nezdá, Vánoce pomalu klepou na dveře. Proto rubriku Téma čísla v PPK 24 již tradičně zaberou tipy na dárky pro uživatele počítačů. Redaktoři PPK vybrali to nejlepší, co je aktuálně na trhu. Těšit se můžete také na srovnávací test LCD televizorů a na recenze dalších zajímavých zařízení, například na recenzi tabletu, notebooku a kompaktního fotoaparátu s velkým přiblížením.


Počítač pro každého 24/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, ačkoli toto vydání vychází ještě v listopadu, už teď vám nabízíme tipy na vhodné vánoční dárky. Chystáte-li se totiž své blízké potěšit něčímu žitečným, je třeba se nad výběrem dárků včas zamyslet, abyste je včas stačili nejen vybrat, ale i nakoupit. Věříme, že vám naše tipy pomohou v rozhodování – vybírali jsme produkty, které nám prošly rukama a které můžeme doporučit.


Počítač pro každého 24/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah čtyřiadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 24/2011 – obsah DVD

PPK 24 přináší po čase opět DVD přílohu! Těšit se můžete na videokuchařku Jak vaří Češi, konkrétně na díl Domácí zabijačka. Průvodcem vám bude Miroslav Donutil. Dále přinášíme deset velmi pěkných her, kupříkladu závodní simulátor BMW M3 Challenge. Chybět nebude ani výběr těch nejlepších, redakcí ověřených programů v českém jazyce.


Počítač pro každého 24/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 24/2011 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 23/2011

Na zdarma přiloženém CD přinášíme ty nejlepší, redakcí vyzkoušené nástroje určené k tvorbě internetových fotoalb a pro boj s nevyžádanou poštou. Nevynecháme ani nové verze oblíbených nástrojů a zajímavé prográmky, které pro vás každý den vyhledáváme (nejen) na internetu. Jak je zvykem, vše je opatřeno kvalitními popisy, vyčerpávajícími doprovodnými informacemi a tipy na ovládání.


Počítač pro každého 23/2011 – úvodník

Vážení čtenáři, často slyšíme o problémech s počítačovou bezpečností a mnozí z nás to zažívají na vlastní kůži: Poškodí se datové úložiště a ztratí se důležitá data, počítač je napaden škodlivým kódem, někdo odcizí a zneužije přihlašovací údaje nebo jiné důvěrné informace, důvěřivý nebo nepozorný uživatel naletí podvodníkům.


Počítač pro každého 23/2011 – obsah

Prohlédněte si obsah třiadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2011! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili..


Počítač pro každého 23/2011 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD přinášíme ty nejlepší, redakcí vyzkoušené nástroje určené k tvorbě internetových fotoalb a pro boj s nevyžádanou poštou. Nevynecháme ani nové verze oblíbených nástrojů a zajímavé prográmky, které pro vás každý den vyhledáváme (nejen) na internetu. Jak je zvykem, vše je opatřeno kvalitními popisy, vyčerpávajícími doprovodnými informacemi a tipy na ovládání.


Počítač pro každého 23/2011 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 23/2011 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek