Cesta: Archiv vydání / 2010


Počítač pro každého 5/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 5/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 4/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, přílohou tohoto vydání je místo původně plánovaného CD mimořádně dévédéčko. Je to proto, že jsme pro vás připravili hned několik zajímavých bonusů a že ty bychom ani při nejlepší vůli na jedno cédéčko nedokázali vtěsnat.


Počítač pro každého 4/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah čtvrtého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 4/2010 – DVD

Elektronická příloha PPK se na CD tentokrát nevešla, takže mimořádně přikládáme doslova „našlapané“ DVD. Těšit se můžete na archiv čtyř ročníků PPK ve formátu PDF, testovací verzi kancelářského balíku Microsoft Office Professional 2010 (je plně funkční do října 2010), překladové slovníky Magnus 2009 (angličtina, němčina, francouzština a ruština) a na filmový dokument s krátkým, ale výstižným názvem Kočky (představuje populární zvířata hned z několika hledisek – biologického, zeměpisného, historického i uměleckého).


Počítač pro každého 4/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma pět ukázkových článků z PPK 4/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 3/2010

V třetím letošním vydání se zaměříme na to, jak vylepšit stolní počítač nebo notebook. V rubrice Téma čísla vám představíme různé doplňky a zařízení, kterými můžete zefektivnit svoji práci, případně díky nimž si můžete užít s počítačem více zábavy. Samozřejmě že připojíme nezbytné tipy na nákup.


Počítač pro každého 3/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, jedním z hlavních témat tohoto vydání je digitalizace analogového videa. Možná že i vy máte doma sbírku videokazet s filmy nebo s rodinným videem a tuto videotéku byste rádi zachovali do budoucna. Kazety i jejich přehrávače však stárnou, a tak jsou namístě úvahy o tom, jak záznam převést do digitální podoby.


Počítač pro každého 3/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah třetího vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 3/2010 – obsah CD

Na zdarma přiloženém CD naleznete hodnotný bonus – plnou verzi bezpečnostního balíku F-Secure Internet Security 2010. Jde o bezpečnostní balík nabízející komplexní ochranu před hrozbami z internetu. Program zajišťuje ochranu počítače v reálném čase, která na pozadí systému kontroluje všechny soubory, se kterými pracujete. Dále jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších programů pro práci s videem a výběr nástrojů na vylepšení chodu Windows.


Počítač pro každého 3/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma čtyři ukázkové články z PPK 3/2010 ve formátu PDF!


Počítač pro každého 2/2010

Vy se ptáte, my odpovídáme: V dalším vydání Počítače pro každého zodpovíme 25 nejčastějších dotazů našich čtenářů a pomůžeme vám tak vyřešit nejpalčivější počítačové problémy. Velkým redakčním testem prošlo tentokrát několik kompaktních fotoaparátů s velkým zoomem, takže se můžete těšit i na tipy na nákup.


Počítač pro každého 2/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, většina z nás se při práci s počítačem potýká téměř se stejnými problémy. Každý uživatel však týž zádrhel rozplétá v trochu jiném čase, a tak je poměrně velká pravděpodobnost, že v dané chvíli je v jeho okolí někdo, kdo podobný problém už řešil, a kdo tedy ví, jak se s ním vypořádat. Máme-li se koho zeptat, nemusíme všechno řešit sami a ušetříme si tak spoustu práce a času. Možná proto je Listárna nejoblíbenější rubrikou našeho časopisu...


Počítač pro každého 2/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah prvního vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 2/2010 – obsah CD

Bezplatná CD příloha obsahuje dvě plné verze zdarma! Jednak novou hru s písmeny a slovy Tajemná písmena, při níž se nejen báječně pobavíte, ale také si příjemně odpočinete, jednak praktický bezpečnostní nástroj Ad-Aware Pro, který se nespecializuje jen na odhalování a likvidaci špehovacího softwaru, ale také na ochranu počítače před viry, červy a dalšími typy útoků z internetu. Pro uživatele, kteří pod stromečkem našli nový počítač, jsme připravili výběr základního programového vybavení počítače.


Počítač pro každého 2/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 2/2010 ve formátu PDF!


{ předchozí strana 1... 2... 3... 4... 5... 6... 7... 8... 9... další strana }
Tvorba www stránek