Cesta: Archiv vydání / 2010 / 25


Počítač pro každého 25/2010

Poslední letošní vydání PPK nemůže opomenout problematiku předvánočních nákupů. Mnoho lidí si v tomto čase pořizuje nové vybavení, a tak jistě mnozí ocení průvodce výběrem nového počítače. Poradíme vám, kdy zvolit stolní počítač a kdy notebook, na co si dát při výběru počítače pozor, jaké jsou běžné cenové relace, které příslušenství stojí za to si pořídit, a dostane se vám i mnoha dalších rad. Čtenáři, kterým letos schází inspirace, určitě též ocení tipy na vánoční dárky.


Počítač pro každého 25/2010 – úvodník

Vážení čtenáři, máte svou stránku na Facebooku? Kolik máte v této sociální síti přátel? A má svou stránku na Facebooku váš kocour? Možná že si při čtení těchto otázek ťukáte na čelo. Proč byste měli mít nějaké přátele v síti a proč by měl na internet něco psát váš kocour, který neumí ani číst? Normálnímu člověku, který je ze staré školy a má konzervativní názory, to celé připadá jako nesmysl. Je však pravda, že o Facebooku stále častěji slyšíme a čteme v médiích, a to v různých souvislostech.


Počítač pro každého 25/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah pětadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 25/2010 – obsah CD

Na zdarma přiloženém cédéčku najdete obsáhlou multimediální prezentaci druhé nejcennější movité památky v Česku – relikviáře sv. Maura. Prezentace zahrnuje stovky fotografií a mnoho informací o historii této památky. Kromě toho se můžete těšit také na plnou verzi profesionálního šifrovacího programu GiliSoft USB Stisk Encryption, jehož pomocí lehce ochráníte citlivá data uložená na přenosných USB discích. Chybět nebude ani výběr nejlepších zdarma dostupných nástrojů a aplikací.


Počítač pro každého 25/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma dva ukázkové články z PPK 25/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek