Cesta: Archiv vydání / 2010 / 23


Počítač pro každého 23/2010

Nakupování na internetu je pro mnohé uživatele běžnou praxí. Radost z pohodlí však může být zkalena některými kontroverzními, či rovnou nezákonnými praktikami internetových obchodníků. Na nejčastější triky e-shopů si posvítíme v PPK 23/2010. Dozvíte se také, jaké informace by měli internetoví obchodníci uvádět a jak nejsnáze poznáte podvodníky.


Počítač pro každého 23/2010 – úvodník

Nedlouho poté, co svět domácí audiovizuální zábavy přeřadil na vysoké rozlišení (HD), je tu nová móda, a sice iluze trojrozměrného zobrazení neboli 3D. Zatímco HD na nás útočí ze všech stran (logo Full HD, nebo aspoň HD ready najdete na většině nových televizorů, ve vysokém rozlišení jsou filmy na discích Blu-ray, videa na internetu, a dokonce značná část televizních pořadů), 3D je zatím v začátcích.


Počítač pro každého 23/2010 – obsah

Prohlédněte si obsah třiadvacátého vydání Počítače pro každého v roce 2010! V čísle je mnoho zajímavých článků, které jsme v anotaci ani na obálce nezmínili...


Počítač pro každého 23/2010 – obsah CD

Na přiloženém CD naleznete bezplatnou plnou verzi multimediálního turistického průvodce Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Interaktivní program obsahuje doposud nejbohatší publikaci o katedrále sv. Víta s velkým množstvím fotodokumentace a doplňujících informací. Pro milovníky výtvarného umění a historie Prahy je určena podrobná interaktivní prohlídka, která vás seznámí téměř s osmi sty fotografiemi katedrály. Chybět však nebude ani tradiční výběr prověřených bezplatných programů a her.


Počítač pro každého 23/2010 – PDF

Stáhněte si zdarma tři ukázkové články z PPK 23/2010 ve formátu PDF!


Tvorba www stránek